Misimovic'e destek - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic'e destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic'e destek

Misimoviç in basit şekilde tanımlarsak işi ne? gol pası vermek

yahu adamın oynadığı maçlarda gol pasını atacağı forvet yoktu, yanlış yerde oynaması falan onu bile geçtim

Ha pardon, Hagi'nin son kullanma tarihi oldugunu bilmiyordum. Sanirim UEFA'yi kazandirmasi, Fatih Terim'in rezil ettigi takimi kurtarmasi falan bir Misimovicle unutuluyor.

Alzheimer kotu birsey tabii.

Bunun gibiler de kendini Galatasarayli saniyor dostlar, ibret alin.

Şu anda demek ne demek ? Bilerek şu anda dedim illa koskoca büyük puntolarla yazmama gerek yok heralde anlamanız için. Hagi benim için futbol efsanesidir o ayrı, futbolculuğunda takıma çok şeyler katmıştır o da ayrı onları kimse unutamaz zaten. Ama şu anda takıma yarardan çok zarar veriyor, ve vermeyede devam edecek. Sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten. Herşeyi yapsın o bizim efsanemiz sesimiz çıkmasın yok ya daha neler ? O koltuğa oturduğu andan itibaren benim için teknik direktörlük kariyeri ve teknik direktör olarak neler yapabileceği önemlidir. Şu an Misimovic bize Hagi'den daha yarar sağlayabilecek birisi olduğu için şu anda daha değerlidir dedim. Bunun dışında da Hagi'nin haksız yere adamı kadro dışı bırakması Misimovic'i şu anlık daha değerli yaptı benim gözümde. Ben takarım böyle şeylere biraz da, bu tarz davrananlardan da nefret ederim o yüzden öyle bir söylemde bulundum.

Bırakın artık "ama o bizim efsanemiz" modunda olmayı...

Ben Misi'yi içime sindiremiyorum yaa.. Oynasaydı oynardı.Adam oynamadı işte bırakın sakızı,saygısızlığını falan.. Artık gelmesin Misi için yönetimi eleştiremem. Sonuçta Lincoln kadar saygısız bi futbolcu gelmedi bu klübe..Ama adam oynuyordu.Az biraz oynasaydın be Misi :)

edit_preview.php

[video=youtube;IJWQjBtcNsU]https://www.youtube.com/watch?v=IJWQjBtcNsU[/video]

Müzik çok hüzünlü sanki :( Barışın artık be

Misimoviç'i affetmeiyor diye Hagi'yi eleştirenlere saygı duyuyorum. Ancak, "Hagi Misi'yi ya affet; ya da terk et" de ne demek oluyor? Misimoviç Galatasaray efsanesi mi, Metin Oktay mı, Gündüz Kılıç mı, Gheorghe Hagi mi ki onun yüzünden kelle isteniyor?

Bu Takimda futbolcu olmayan sayisi cok, Hagi inatla futbolcu olan kisileri oynatmiyor, efsane mefsane dinlemem. Size göre ozaman Hagi bizi 3 Lige götürsün, nede olsa efsane... Birakin su isleri

misimovic taktiğe uymadığı için bi katakulliyle kadro dışı bıraktı.. bunun adı karaktersizlik kusura bakmayın

bu olayda bişey var ama saklanıyo bence boyle yaparak adnan polatın gözunde hagide bitiyor boyle bir adam kadro dışı kaldı adnan polat son senelerin en yuksek bonservis bedeliyle aldıgı adam ve suanda bizim kötu kadromuzda en son gelen adam kadrodışı şaka gibi ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt