MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

takip etmedigim bisey ama su mcgregor irite edici bir herif o sebeple ben de renktasimizin destekcisi olacagim #habib

McGregor’u severim aslen ama son dönemde özellikle Floyd’la sırf para için maç yaptıktan sonra itici gelmeye başladı.

Ama bu maçta tarafımız belli evelallah..

4cdecdb16e6c46bb404f61d452f730b0.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

joshua lenox lewislerden mike tysonlardan sonra eski box izleyicisini geri getirdi bende dikkatle takip ediyorum,heyecan uyandırdı o kesin

ama klitschko macındaki garipliklerden sonra tüm kamuoyunda joshua kredi kaybetti yabancı basındaki yorumlarda bunu gösteriyor

henüz kendini kanıtlamadı deniyor acıkcası banada öyle geliyor wilder tarzı bir manyagı devirirse rüştünü ıspatlar,insanlarda bunu bekliyor

sectigi tabiri caizse yaşlı ve çerez rakipleri devirecegini zaten herkes biliyor povetkin gibi fizik gücü cok yüksek olmayan birisi bile devirecekti nerdeyse

joshuada birseyler eksik bence sadece fizik gücü nereye kadar yetecek bilmiyorum.

Joshua korkağın teki dümdüz boksör teknik namına hiçbir şey yok kaba kuvveti ile maç alıyor
Wilder dan yiyeceği tek bir yumruk sonu olacak

Khabib yere bir indirdimi o iş orda biter mcgregor imkani yok kalkamaz. Fakat boks maçına dönerse iş ozamanda mcgregor öldürür maçı. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Khabib yere bir indirdimi o iş orda biter mcgregor imkani yok kalkamaz. Fakat boks maçına dönerse iş ozamanda mcgregor öldürür maçı. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Edson Barboza gibi bi adamin tekmeleri yikamadi Khabib’i McGregor’in knockout gucu overrated, hadi diyelim ki cok iyi yine de ancak sarsar gibi. Diger her seyde, ozellikle de soyledigin gibi yerde Khabib agir basiyor. Bes round ground and pound izleriz belki son round Khabib submission dener sadece. Ben bok cuvali gibi kaldirip oradan oraya atacagini dusunuyorum eglenecek bes round.

Asil guzel eslesme iki kez yalan olan Khabib Ferguson. Bu palyacodan ve fanboylarindan da kurtulmus oluruz.

Üst Alt