MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

İzlerken benimde aklıma Undertaker geldi böyle zombi gibi kalktı ayağa. :)

Puanlama 115-111 Fury olmalıydı bence iki knockdown sonrası berabere bağladılar. Fury beklediğimin çok üzerindeydi hem power hem total punch da üstün, genelde %40 ile isabet bulan Wilder bu maç %17'de kalmış. İyi oldu ya bu maç şimdi Joshua'da baskı altına girecek.

Bilerek nakavt i vermedi iki kere yatırdı maçı berabere bitirdi
Bu joshua nin büyük lobisi var lakin kendi kocaman bir balon

Galatasaray Düşmanlarının .........

Nasıl maç ama neredeyse 0 güreş full ayakta geçiyor. Puanlama çok sınırda Gustafsson'a 48-47 bile verilebilirmiş.

Çok iyi herif özellikle dönerek dirsek vuruşu sanat eseri gibi :D

Lakabi "Bones" zaten herifin dizleri de mukemmel

Ground and pound'da dirsek izlemeyi seviyorsan Tony Ferguson da izlemesi cok keyifli bir adam ama o submissionlara falan da gidiyor yerde geciyor maclarin bir kismi yere inmesini sevmiyorsan herhalde cok ilgini cekmez ama UFC'deki en sivri dirsekler herhalde Ferguson'in

Lakabi "Bones" zaten herifin dizleri de mukemmel

Ground and pound'da dirsek izlemeyi seviyorsan Tony Ferguson da izlemesi cok keyifli bir adam ama o submissionlara falan da gidiyor yerde geciyor maclarin bir kismi yere inmesini sevmiyorsan herhalde cok ilgini cekmez ama UFC'deki en sivri dirsekler herhalde Ferguson'in
Aynen dizi de iyiymiş bu maçta da güzel 1 tane son raunda vuruyor zıplayarak sağ sol

WBC, Wilder vs Fury II İçin Müzakere Sürecini Uzattı

Deontay Wider – Tyson Fury rövanşını sonuçlandırmak için daha fazla zaman kazanma çabasıyla, salı günü gerçekleşmesi planlanan müzakere için verilen süre, WBC tarafından bir hafta ertelendi.
Fury ve Wilder yönetimi, WBC’nin müzakere sürecinin ertelenmesini istedi ve böylece rövanş için anlaşmayı bitirmeye çalışıyorlar. WBC Başkanı Mauricio Sulaiman: “Talepleri doğrultusunda bir hafta süreyle ücretsiz müzakereleri uzattık.” dedi.
Wilder – Fury II rövanşının Nisan veya Mayıs aylarında Las Vegas veya New York’ta 2 ila 3 ay içinde gerçekleşmesi bekleniyor.
Wilder’ın menajeri Shelly Finkel, rövanş müzakerelerinin başlayacağından emin ve çanta teklifine gerek olmayacağını düşünüyor. Finkel müzakerelerin gidişatıyla ilgili iyimser.

Dipnot: Çanta Teklifi boksta; her bir dövüşçüyü temsil eden tarafların son teslim tarihinden önce anlaşamaması durumunda, çanta miktarına (boksörlere maç için ödenecek toplam para) bağlı olarak, herkese açık bir oturum düzenlenir ve en yüksek teklif veren promotör kazanır. Yani Örnekle Fury-Wilder rövanşı için iki tarafın promötörleri verilen sürede anlaşamazsa, dışarıdan Eddie Hearn teklif verip maç haklarını alabilir.

Anthony Yarde’ın Rakibi Değişti!

40948

23 Şubat’ta İngiltere Morningside Arena’da gerçekleşecek maçta Anthony Yarde, Mehdi Amar ile karşılaşacaktı. Fakat sakatlıktan dolayı Mehdi Amar maçtan çekilmek zorunda kaldı ve Yarde’ın yeni rakibi Travis Reeves (17-3-2, 7 KO) olacak.
Travis Reeves 2018’de IBO Hafif Ağır Sıklet Kemeri için Karo Murat ile kıran kırana maç çıkartmış, 12. Round TKO olmuştu.
Yarde’ın rakibinin değişmesi çıkacağı en zorlu ve deneyim kazanacağı maçtan istediğini elde edemek oluyor. Fakat Travis Reeves’te iyi bir deneyim olabilir. Sizce Yarde nasıl bir performans gösterir?

Whyte, Joshua’nın Teklifini Reddetti Dominic Breazeale’i İstiyor

40949

Dillian Whyte, Anthony Joshua ile rövanş için yapılan müzakerelerin öldüğünü söylüyor, Eddie Hearn bu yüzden şu anda Whyte’ın, Dominic Breazeale (20-1, 18 KO) ile karşılaşmak isteyeceğini umuyor.
Whyte WBC #1 numarasında, Breazeale ise WBC #4 numarada. World Boxing Council’in ilk 15’inde yer aldığınızda WBC Ağır Sıklet Şampiyonu Deontay Wilder’ın rakibi olabilirsiniz. Breazeale, sürekli Wilder’a meydan okuyup maça çıkmak istediğini söylüyor. Whyte, Breazeale’le karşılaşarak, kemer yolunda önünde engel olacak Breazeale’i elemek istiyor.
Net olmayan şey, Whyte, Breazeale’i yenerse, Wilder’a karşı kemer maçı için zorunlu rakip unvanını kullanıp kullanmayacağıdır. Whyte WBC’nin zorunlu rakip pozisyonunu Joshua ile yapılacak rövanşta daha büyük bir pay almak için bir pazarlık fişi olarak kullanacağını düşünenler var.

Whyte verdiği ropörtajda “20 Nisan’da umarım Dominic Breazeale, Alexander Povetkin, Luis Ortiz veya bu adamlardan birine karşı savaşırım. Eddie’nin önümüzdeki birkaç gün içinde neler sunabileceğini görelim. Dominic Breazeale ile savaşırdım çünkü o büyük bir adam.” dedi.

Povetkin’in Bir Sonraki Maç Tarihi

40950

Alexander Povetkin, Nisan ayında İngiltere’de ya da ABD’de maça çıkmayı planlıyor.Verdiği demeçte Povetkin “Bir sonraki maçın kiminle olacağını henüz bilmiyorum, ama nisan ayında olmalı. Büyük olasılıkla ya İngiltere’de ya da ABD’de. Promotörlerim detayları tartışıyor. Bana tam ayrıntıları söylemelerini bekliyorum ”dedi.
Bir sonraki rakibi için herhangi bir isim var mı sorusuna ise “Reytinglere bakınca sıradaki rakibimin kim olacağını söylemek zor,”

Povetkin ayrıca fiziksel durumuyla ilgili açıklama da yaptı. “Son zamanlarda dirseğim üzerinde bir ameliyat geçirdim, beni rahatsız edecek hiçbir şey yok. Ben zaten iyiyim. Çok çalışacağım ve bir sonraki dövüşümü kazanmaya çalışacağım ”dedi.

‘Pac Man’ Sıradaki Rakibi İçin Açıklamada Bulundu

40951

Bir sonraki maçını kiminle yapacağı hakkında açıklama yapan yaşayan efsane Manny Pacquiao’nun listesindeki en büyük hedef Floyd Mayweather Jr. Ancak Mayweather geri gelmekle ilgilenmiyorsa, birçok olası seçenek var.
“Floyd, geçen yıl Tokyo’da görüştüğümüzde söz verdiği gibi henüz emeklilikten dönmeye hazır değilse, üst listede yer alan herhangi biriyle yüzleşebilirim, Keith Thurman da dahil, benimle savaşmak istediğini öğrendim” dedi.
Pacquiao “İki hafta önce Broner’ı dövdükten sonra söylediğim gibi, bana karşı savaşmak isteyenlerle savaşacağım. Beni bilirsin, rakip seçmem.

Promotörlerim masaya her kimi koyarsa onunla savaşabilirim. Errol Spence Jr., Mikey Garcia, Shawn Porter hepsini getirin. Ayrıca boks hayranlarını da mutlu etmek istiyorlar. Son iki dövüş, hala hızımın ve gücümün olduğunu kanıtladı.” dedi.
Sizce Pacman bir sonraki maçını kiminle yapmalı?

Üst Alt