MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Ona ayrı üyelik lazım diye biliyorum.
Entresan, ardım digitürkte yok, kendi sitelerinde internette var, tek müsabaka için farklı üyelik doğru olmamış. Ayda zaten belli bir para ödediğim s sportan izleyebilmeliydim. Yada pay per view yapabilirdi dünyanın her yeri gibi. 12 gibi bakarım başka bir yer bulabilecek miyim. Ki 12 çok insani bir saat bizim için, 0400 ları bekliyorduk..

Herhalde Nevadada cezalı diye orta doğuya koymuşlar. Dana White bilir işini.

Sağol renktaş.

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alt kart maçları bitti ana karta geçtik. 5 maç kaldı son maç Khabib-Poirier onun dışında Barboza, Blaydes, Makhachev gibi direk kemer adayları dövüşecek.

7 Aralık 2019

Yer : Suudi Arabistan

Andy Ruiz V Anthony Joshua - 2

Büyük ihtimal Joshua ağır bir nakavtla kemerleri geri alacak. Yeniden şampiyon olacak.

İnstagram dan takip ettiğim kadarıyla eski kilosuna düşmüş. Tahmini 108 - 110 kg.

İlk 6 raunt içinde Joshua dan TKO bekliyorum.

güleceksiniz belki ama aslında bir Yağlı güreşçiyi Octagon'a çalıştırıp oraya çıkartmak lazım...Yağlı güreşcilerdeki gücüde sayarsak Khabib'in yaptığının daha fazlasını da yaparlar bence...o kaygan vücuttaki tutmalarla birde normal durumda tutsalar adamların bacaklarını veya kollarını koparırlar resmen

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt