MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

ucuncu roundda knock out geldi.
Round arasında yaw 4. Raunda çıkmayacağım dedi benim için hayal kırıklığı oldu.

Açtım yayını Meksikalı şöyle iyi boksör böyle efso adam ohoooo.. amma şımartmışlar bunları ya, bizimkide çok büyütmüş gözünde... en fazla dayak yer oturursun oğlum o kadar korktun ne oldu gene dayak yedin..

Rezaletti...

Round arasında yaw 4. Raunda çıkmayacağım dedi benim için hayal kırıklığı oldu.

Açtım yayını Meksikalı şöyle iyi boksör böyle efso adam ohoooo.. amma şımartmışlar bunları ya, bizimkide çok büyütmüş gözünde... en fazla dayak yer oturursun oğlum o kadar korktun ne oldu gene dayak yedin..

Rezaletti...
avni orta siklet icin cok hantal yav. eubank macını izlemistim orda da guzel dayak yemisti.

Canelo şu an dünyanin en kaliteli boksörü. Şu maçın meydana gelmesi bile Ahmet Öner'in WBC içindeki Soleimanlar ile kurduğu gayri meşru ilişkiler ile alakalı.

Avni Canelo'nun seviyesinin yakininda bile değil. Avni bir süredir çok kaliteli mexikali bir ekip ile çalişiyor, ancak bu seviyede dövüşebilmen için yillarca böyle bir ekip ile çalişman lazim. Birkaç hafta kaliteli ekip ile çaliştirip adami şu an boksun 1 Numarasi ile eşleştiriyor.

Avni varlik gösteremedi bile. Ahmet Öner rezil etti çocuğu. Bu çocuk Türkiye'den iyi bir profil ile geldi, ancak Ahmet Öner klasik bir biçimde zirvelere çikarsada, büyük maçlar organize etse de, çocuğu zerre geliştirmedi. Seviyesinin çok üstünde adamlar ile eşleştirip sirtindan paralari kazandi ancak.

Zaten boksörümüz yok. Biraz yeteneği olan da denize düşen misali Ahmet Öner'e sarılıyor. 5. Sınıf idmanlar yiyip 1. Sınıf rakipler ile karşılaşıyor. Çünkü Ahmet Öner para harcamaz idmanlara, büyük maçları organize eder, kįsa sürede sporcuyu tüketip paraları cukkalar.

Avni’den sadece sparring partneri olur..Maça gelirsek, neredeyse maçı satmış diyeceğim. Bu kadar kötü bir performans beklemiyordum..

Belki bir kaç yıl daha 2-3 yıldızlı maçlara çıkar..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

P4P listesinden iki adam dövüşüyor nadirdir bu seviyede maçlar. Ngannou muhtemelen tüm Ufc'deki en yüksek k.o gücü olan adam tabi bununla beraber kondisyon olarak da eksi yazıyor bu durum maksimum iki raundluk nefesi var. Stipe yumruk gücü daha düşük ama güreşi var ekstradan kondisyonu 5 raunda yayma konusunda daha dengeli. Ngannou indiremediği her saniye maç Stipe'ye döner ama edecek bence bu sefer.

Dana White'nin elindeki en iyi dövüşçüyü iki dakikada korkak diye medyaya satması büyük karaktersizlik. Bir kere Jon Jones elinin güçlü olduğunu biliyor sıklette Ngannou ile kapışabilecek tek adam kendisi bu yüzden koparabildiği kadar parayı almak istiyor. Dana'da mevzunun farkında direk korktu diye yem atıyor ortaya. Totalde Jon gurur yapar Dana'da miktarı bir tık yükseltir sonbaharda kapışırlar.

Üst Alt