Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar?

çok iyi rakam diğer iss ler düşünülünce. altyapı sağlam ya telekom da tanıdık da var sahada çalışan. bir problem yaşayacağımı sanmıyorum. taahhüt bitsin de geçeceğim direkt.

geçen müşteriye gittim otel. ttelekom kullanıyorlar 16mbps. upload 0.4 geliyor. hızı yükseltelim dedim aradık, diyor ki 4mbps ye kadar upload çıkar. ya çıkmazsa diyorum, yapacak bir şey yok o zaman yükseltme dedi karı. :D açık ve net.

verdikleri internetin altyapı durumundan bihaber adamlar. ama baska care yok mecbur kullanıyoruz.
Ya dershaneye lazım oldu bu pandemi sürecinde canlı yayın yapacaklar. 0.8 ile ders anlatıyorlar dedim bu böyle olmayacak. Hoca dedi tanıdık var arayayım adama metro ethernet çekelim demişler 5 mbit 1500 lira aylık fiyat biçmişler gülmekten yerlere yattım.
Başka bir dershane superonline kullanıyor nasıl yaptılarsa ofis olarak göstermişler 3 tane internet bağlatmışlar her biri 25 mbit fiber alıyor 65 lira faturaları varmış. Birde pandemide superonline 20 mbit upload verdi mi müşterilere 4 ayak üstüne düşmüşler.

Az şöyle 50 mbit uploadlık paket çıkarsalar bir tane ofis tutacağım canlı yayın stüdyosu kurup 5-6 dershaneyi günlük yayın anlaşması üzerine her şey dahil sistem vereceğim de işte öyle saçma bir ülkeyiz.

Pakete baksana
Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
1000 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
12 ay taahhüt gerekir.

Aylık Ücret
3 ay 499,00 TL
Sonrasında 9 ay 999,00 TL (Aylık ortalama: 874,00 TL)

1000 Mbps hızının upload hızı 20 Mbps'dir.

Tabiri caizse internet bok gibi. Hem de diger Avrupa ülkelerine göre cok pahali.

Mobil internet konusunda gercekten cok kötü Almanya.
Büyük ölçüde düzelme var 2019 ve 2020 de.
Mesela bizim şirket son iki sende 5 milyar euro harcadı bu konuya.
5g bu paralara dahil tabii.

150 mbps sınırsız evde.
Cepte sınırsız İnternet.

Para ödemiyorum bu paketlere.

Normal fiyatı 90 euroyu bulur, kafası çalışan bu paketi 55-60 Euroya da kapatabilir.

Gscimbom mobil

Büyük ölçüde düzelme var 2019 ve 2020 de.
Mesela bizim şirket son iki sende 5 milyar euro harcadı bu konuya.
5g bu paralara dahil tabii.

150 mbps sınırsız evde.
Cepte sınırsız İnternet.

Para ödemiyorum bu paketlere.

Normal fiyatı 90 euroyu bulur, kafası çalışan bu paketi 55-60 Euroya da kapatabilir.

Gscimbom mobil
Vodafone şuben vardı senin demi

sent via GSC

Turkcell 20gb internet 80 tl
Ev ttnet 12mbit 100tl (ama ev interneti berbat ötesi.farklı bir firmaya geçeyim diyorum ama herkes ttnet altyapısı kullanıyormus sanırım.ne yapacagımı bilemiyorum)

çok iyi rakam diğer iss ler düşünülünce. altyapı sağlam ya telekom da tanıdık da var sahada çalışan. bir problem yaşayacağımı sanmıyorum. taahhüt bitsin de geçeceğim direkt.

geçen müşteriye gittim otel. ttelekom kullanıyorlar 16mbps. upload 0.4 geliyor. hızı yükseltelim dedim aradık, diyor ki 4mbps ye kadar upload çıkar. ya çıkmazsa diyorum, yapacak bir şey yok o zaman yükseltme dedi karı. :D açık ve net.

verdikleri internetin altyapı durumundan bihaber adamlar. ama baska care yok mecbur kullanıyoruz.
verdiğin paraya göre hizmet 0

anca bizim gibi 3. dünya ülkeleri uğraşır durur böyle olan müşteriye oluyor. ya benim kıl olduğum olay reklam yapıyorlar o kadar ne bileyim ünlü isimi reklama koyuyorlar. yapma kardeşim reklamını internet altyapısını düzelt. yada mobilde reklam yapıyor %99 çekim gücü diyor ama küçük bir kasabanın ortasında çekmediği yerler oluyor.

Üst Alt