Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar?

Türknet: 100 mbps, fiber internet, sınırsız, digitürk televizyon paketi dahil - > 99 TL.

Türk Telekom alt yapısı olanlar için uygundur. Güzel çalışıyor, 80 mbps altına inmiyor çalışırken.

Rezalet oturduğum yerde. Taşındıktan sonra geldi diğer alt yapılar patır patır.

24 mbs sözde ama 16-18 arası oluyor, 105 TL TT Net.

1 yıl dolunca Türknet'e geçeceğim.

Turknet 95 TL 35 MB biz olarak 33 filan alıyorum. Malesef bu fiyata turknet fiber hizmette veriyor. Fakat Türk Telekom fiber yatırımı yapmıyor.

Türknet'in hızı iyi mi? Ben zamanında D-Smart nete geçmiştim. 24mbps hızda donmalar oluyordu. Şu an Türk Telekom'u 16mbps hızla alıyorum donma yaşamıyorum. Türknet'te durum nedir?

Sadece 12. ayda çıkış var yoksa 20 ayı ödetiyor yine baya yüklü geldi ona rağmen açıkçası.

Sürekli kesilip duruyor bölge sıkıntılı biraz oturduğum, kazı vs alt yapı yeni geliyor.
Kanunen 1 yıl üstü taahhüt olamıyor. Çıksan çıkarsın 12+12 değilse ilk 12 bitince bir daha taahhüt vermediysen cayma bedelini de hakem heyetine taşırsın aslında.

Bir başka yasal hak olarak ise taahhüdün başlangıcından bitişinden hangisine yakınsan o kadarlık süre için cayma bedeli çıkarmalılar.

Bilgim bu yönde olup teyide muhtaçtır.

Üst Alt