Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar?

Bu arada 100mbit internet ile saniyede 12.5mb veri indirebilmeniz gerekiyor. Steam'de düzgün sunucularda bu hızı çok rahat görüyorum.

1Mbit = saniyede 128KB veri transferi demek. 35Mbit internet hızınızla saniyede 4.2MB - 4.5MB indirme yapabilmeniz gerekiyor.

Vodafone Redbox 15mb kotasiz. 175 tl sanıyorum. Alt caddemizde fiber alt yapısı görünmesine ragmen bizim eve çekmiyorlar. Cimer'e yazdım. Bir adam yolladılar. Buraya özel proje ile ancak olur dediler. Yani adamlar alt yapilarini bana ödetmeye calisiyorlar. Artık şirket özel olduğu icin böyleymiş.

Mobil Turkcell 5gb internet o da sanirim 35tl.

Bu superonline/turkcelldeki arkadaslar müptezel mi acaba. Abone olmayanlarin arayip bilgi alabilecegi veya başvuru yapabilecegi bir numara yok. 0532 532 00 00'ı aradim abone degilsen ilerleyemiyorsun. Yeni abone istemiyorlar herhalde.

Telekoma soruyorum port yok deniyor.
Superonline var diyor , böyle bir durum mümkün müdür ?
Aynı altyapıyı kullanıyorlar diye biliyordum.

Superonline Fiber kullanıyorum 6 yıldır - her daim memnunum hizmetinden.

Pandemi dönemi başladığında eve tıkıldığımızdan 100 MpS tarifeye geçtim - upload kendiliğinden yükselttiler , 130 TL şu an aylık. Limit falan yok. temmuza kadar tarife bu sonrası bilemem ne oalcak ama o 50 MpS bile gayet yeterli. zaten PC'yi ikinci ele koydum - Ps ile yola devam edeceğim.

Türk Telekom mobil taahhüt süresi doluyor. 20 GB içeren paketi 60 liraya kullanıyordum. Uygun tarife önerilerinize açığım. Ayrıca aranızda Pttcell kullanan var mı? Varsa yorum yaparsanız memnun olurum.

Üst Alt