Moderatör Önerileriniz - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moderatör Önerileriniz

Hayri P. Cund

giphy.gif

Emrah in yoklugunda seni baya sevmistim , umarim dengemiz bozulmaz , isin garibi emrah varken de seni pek sevmezdim , simdi ise onu kendime uzak goruyorum

acaba hic birinizi sevmeyerek adaleti saglasam mi diyorum
Yöneticiler genel olarak çok sevilmez ama hep dediğim gibi ben aktif bir admin değilim uzun süredir,gerektiğinde yardımcı oluyorum o kadar.
Emrah yokken biraz daha fazla aktif oldum o kadar, zaten maalesefki uğraşmaya pek vaktim yok, bir yerden sonra da yorucu oluyor bu işler.

Lakin adminlerimizin hepsi değerli insanlardır çoğunlukla küfür yerler hakaret yerler ama susarlar. Mesela bu konuda salmıştım kendimi ama yaklaşımım anlaşılmayınca ben de artık daha makul davranıyorum herkese karşı bunu da zaten malum konuda sana söz vermiştim o günden beri yapıyorum.

Tabii bazen öyle insanlarla uğraşıyoruzki ne yapsak yaranmak zor oluyor.

Divan kurulu , mali genel kurul , uefa mevzulari , sampiyonluk yarisi ve secim sureclerine giriyoruz

2 ay oldukca yogun gececek

mod ve yoneticilere hitaben soyleyim , tahriklere kapilmayin , sogukkanliliginizi koruyun , anlik ve fevri uygulamalarla kendi isinizi zorlastirmayin

bir zorluk hissederseniz bir mesaj kadar uzaginizdayim

boyle boyle bir durum var , ne uygun olur diyin , tum ictenligimle sorunu cozmenize destek olurum

sorumluluk sahibi olmak yonetmek zordur , her zaman yardim , danismanlik fayda saglar

Dostum o afise oldu , aramizda kostebekleriniz olabilir

bu forumun en onemli basligi , "ismail gulduren hayri cund mu" tipinde bir seydi

o hakkiyla cozulebilseydi bugun cook daha mesafe kaydetmistik

Bazı şeyler vardır bilinir ama söylenmez, söylenmesi şık olmaz ama bilirsin yani yinede. Hayvanları çok seviyorsundur, sokak kedilerini köpeklerini kuru mama ile beslersin. O kuru mamanın üretimi için binlerce hayvan öldürüldüğünü bilirsin ama bilmezden gelirsin. Veya ne bileyim temizlik için çamaşır suyu alırsın, çamaşır suyunu salonun orta yerine boca edersen temizlik için aldığın çamaşır suyu salonu kirletmiş olur. Hayatta bunlar var yani inkar edemezsin. Bilmem anlatabildim mi ?

Son verdiğim örnek konuyla alakasız gibi gözükebilir ama aslında var.

Son düzenleme:
Yöneticiler genel olarak çok sevilmez ama hep dediğim gibi ben aktif bir admin değilim uzun süredir,gerektiğinde yardımcı oluyorum o kadar.
Emrah yokken biraz daha fazla aktif oldum o kadar, zaten maalesefki uğraşmaya pek vaktim yok, bir yerden sonra da yorucu oluyor bu işler.

Lakin adminlerimizin hepsi değerli insanlardır çoğunlukla küfür yerler hakaret yerler ama susarlar. Mesela bu konuda salmıştım kendimi ama yaklaşımım anlaşılmayınca ben de artık daha makul davranıyorum herkese karşı bunu da zaten malum konuda sana söz vermiştim o günden beri yapıyorum.

Tabii bazen öyle insanlarla uğraşıyoruzki ne yapsak yaranmak zor oluyor.

Benimde tam tersi yönetimde olupta zıtlaştığım veya sevmediğim kimse yok, tam tersi üyelerden pek hazetmiyorum. Gerçi eskiden emre saykal ile problemim olmuştu ama o sayılmaz, emre ile problem yaşamak bir GSC klasiği.

Ben normal mod oldugun donemde bir ara cok kastiriyordum di mi super mod yapin edin diye

aramizdaki cikar iliskisini anlamaya yaklasan uyeler olmustu ama savusturmustuk

borclari tahsil etme zamani geldi artik

Evet bu hususta teşekkür etmiştim size zaten, ama çıkar için olduğunu tahmin edememiştim, toyluğuma verirsiniz artık.:hat:

Üst Alt