Moderatör Önerileriniz - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moderatör Önerileriniz

Bundan 3 sene önce bölüm moderatörleri istek başlığı diye bir başlık açılmıştı ben de oraya Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu yazmıştım da olmamıştı nedense.Öyle bir uygulama varsa yine talibim,vakit buldukça o forumdaki konuları taşırım düzenlerim vb.,orası biraz karışık duruyor bence.Maç konuları unutulmaz maçlar sekmesinde değil falan.Veya bazı konular arşivde,orada değil.

Bu forumda uzuldugum hatta kafayi taktigim tek bir sey var senelerdir

x bir kisi uye oluyor ve forumun admini hatt sahibi bile uye olan kisinin ismini bilemeyebiliyor

bu kabul edilemez bir durum .

Yönetim sayfasını mı diyorsun ? Oraya bakarsan ben de güya modum ama alakası yok. Sistem otomatik olarak öyle gösteriyor sanırım, yarışmalar forumunda yarışma düzenleyebilmek için yetki verilmişti zamanında bu sebeple öyle gözüküyor.
Yok, mesela Refiği yasaklı listeye alamıyorsun moderatör olduğu uyarısı geliyor, en azından öyle idi hala öyle mi bilmiyorum. Belki de bu bahsettiğin ile bağlantılı bir durum. Yoksa bu forumda Mustafa Kaya gibi şikeci birine yarışma bölümünde yetki verildi, onları biliyorum.

Bu forumda uzuldugum hatta kafayi taktigim tek bir sey var senelerdir

x bir kisi uye oluyor ve forumun admini hatt sahibi bile uye olan kisinin ismini bilemeyebiliyor

bu kabul edilemez bir durum .

Sen bu isim konusuna niye bu kadar takıksın yahu Sinan ? Cidden merak ediyorum. Hayır yani bilsen ne olur bilmesen ne olur maksat fikir alışverişi, dolayısıyla önemli olan kişinin ne yazıp çizdiği... Adı Çiko olsa ne olur Erman olsa ne olur.

Mesela ben kimliğimin herkese ifşa olmasını istemem, burada yeri geliyor geyik çeviriyoruz saçma sapan şeyler yazıyoruz. Benim adım gerçek adım soyadımda hafif bir manipülasyon var bir de orta adım eksik. Gerçek soyadımı bilen yok mu ? Var.

Yahu sahi bu Serkan Şafak sorunu ne olacak? Son maç Göztepe, düğüm oraya kalır ise ne olacak? Allah korusun kaybeder isek bu arkadaş bize, Galatasaray taraftarına teslim edilecek mi?

Sen bu isim konusuna niye bu kadar takıksın yahu Sinan ? Cidden merak ediyorum. Hayır yani bilsen ne olur bilmesen ne olur maksat fikir alışverişi, dolayısıyla önemli olan kişinin ne yazıp çizdiği... Adı Çiko olsa ne olur Erman olsa ne olur.

Mesela ben kimliğimin herkese ifşa olmasını istemem, burada yeri geliyor geyik çeviriyoruz saçma sapan şeyler yazıyoruz. Benim adım gerçek adım soyadımda hafif bir manipülasyon var bir de orta adım eksik. Gerçek soyadımı bilen yok mu ? Var.

Cok net ve kisa bir cevabi var

geregi olursa hakaret , veya benzeri sebeplerden hukuka basvurabilmek icin

Yine başvur yahu, IP Adresi ve bunun üzerinden açık adresini bulmak çocuk oyuncağı artık. İnternet Cafe den atar ise dene bilir ama kimsenin forumda yazı yazmak için 7/24 İnternet Cafe'de oturacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Zannetmiyorum . Hosting yapan yabanci bir firmanin turk devletine karsi bir sorumlulugu yok

site SSL ile korunuyor , takip yapilamaz kanaatindeyim , bosu bosuna forumun basi yanar , o da en son istenecek sey olur
SSL ile korunan site ile senin cihazının arasında ki bağlantıda girdiğin bilgilerin açık olarak görüntülenememesi ve sitenin güvenilir olduğunu teyit eden, üçüncü bir kişi tarafından verilen bir Sertifika. IP Bilgileri bundan bağımsız bir olay.

Son düzenleme:

Moderatör olursan eğer, şahsına edilen hakaretler ile hukuka mı başvuracaksın? Pek anlayamadım :D Bu arada Moderatör olduğum zamanlarda ki iyi düşüncelerinin karşılığını çıkar gözetmeksizin, iyi niyet ile tahsil edebilirim sadece. :)

Üst Alt