Modeste'nin Menajerinden Açıklama! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste'nin Menajerinden Açıklama!

DmMR5cNWsAA6Emk.jpg
Şimdi cıkıp pürüz de diyemezler bakalım ne uyduracaklar

Kasamızda nakit yok zaten İmza parasını bu vasıfsız herifler ceplerinden ödeyemez Kaynak falan da oluşturamıyorlar zaten kilitleyin gitsin konuyu millet 250 tane yazı yazmış olmayacak işe Bunlardan ne bekliyorsunuz ki Yarın Mustafa cengiz inan edin ki yapamadık der konuyu kapatır çok ta kafaya takmayın. Baksana gazetelere haber yollamış çakal. Olabilme ihtimali olsa bile Olmadı süsü verdirmek için. Çok sinsi olmaya başladı bu başkan Gittikçe soğuyorum

elim ayağım titriyor konuyu öğrendiğimden beri.dalga geçilecek bir konu değil. ben bir iki genel kurul üyesine ulaştım. herkes ulaşabileceği kişilere ulaşsın. twıtter gündeminde 1 numarada modeste hastagı. şampiyonlar ligin de oynamasına kesin olarak engel yok. ligde oynayamaz diyorlar yönetmelik gereği. ama şike yapan takımları 1 gecede çıkardığı kanunla kurtaran tff o kuralıda fifa ile uyumlu hala getirecek mecbur. hamleni yap yönetim ala modesteyi . 30 milyon taraftarın arkanda biz o oynatma iznini sike sike alcağız o haramzedelerden taraftar olarak

gsc ahalisi yeminler etmiştiniz. gün bu gündür şavaşma günüdür saldırın

1536004141209.jpeg

Av. H. Alpay KÖSE

@HALPAYKOSE

1- Bugün Modeste konusunda

@radyospor

a yaptığım açıklama şu şekildedir: oyuncu kulübü ile Sözleşmesini fesih ettikten sonra Galatasaray kulübü ile sözleşme imzalayabilir ancak Türkiye liginde oynaması Türkiye futbol federasyonu’nun lisans vermesine bağlıdır

Üst Alt