Modeste'nin Menajerinden Açıklama! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste'nin Menajerinden Açıklama!

Atilla Türker: "Galatasaray, Modeste'ye lisans çıkaramaz. TFF talimatı uygun değil. Menajeri yanlış biliyor. Avrupa’nın bazı ülkelerinde oynayabilir. Örneğin İngiltere. FIFA, bu gibi durumlarda transfer takvimini ülke federasyonlarının inisiyatifine bıraktı."

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetim kendini affettirmek istiyorsa tek yol MODESTE

Yönetim'in kafası biraz çalışıyorsa şu an tek çaren olan Modeste'yi bir şekilde kadroya dahil etmektir.

Bilgi kirliligi var ve imkansiz gorunuyor. Legal acidan vasifli biri de yok guvenilir.

Alacak olsalar transfer doneminde alirlardi, simdi ne degisti?

Beyler kötü bir haberim var.
Arkadaslar Baskan ile görüsmem gerceklesti. Özeli buraya paylasmam dogru degil. Sadece sunu bilin, üzgünüm ki, Modeste transferi gerceklesmeyecek.. O aciklamayi yapan menajeride degil. Türkiye’de TFF bonservisi elinde olana izin vermiyor. Yani diger ülkeler bizden farkli konumda..Ayrica perde arkasinda Modeste‘nin bonservisini Galatasaray’a yetistiremedigini de bilin istiyorum.. Tek sucu yönetime atmaya gerek yok. Lütfen kulübümüzün arkasinda duralim. Yönetime sahip cikalim
1f64f_1f3fb.png
?? Hayirli Geceler..

Bilal Yazar

Ben boşa ümitlenmeyin derim. Bizimkiler FIFA olayını bahane ederek üzerine düşmeyecektir çünkü para harcamak istemiyorlar. Beceremezler yani.

Beyler kötü bir haberim var.
Arkadaslar Baskan ile görüsmem gerceklesti. Özeli buraya paylasmam dogru degil. Sadece sunu bilin, üzgünüm ki, Modeste transferi gerceklesmeyecek.. O aciklamayi yapan menajeride degil. Türkiye’de TFF bonservisi elinde olana izin vermiyor. Yani diger ülkeler bizden farkli konumda..Ayrica perde arkasinda Modeste‘nin bonservisini Galatasaray’a yetistiremedigini de bilin istiyorum.. Tek sucu yönetime atmaya gerek yok. Lütfen kulübümüzün arkasinda duralim. Yönetime sahip cikalim
1f64f_1f3fb.png
?? Hayirli Geceler..

Bilal Yazar

Haa tamam öyleyse, hayırlı geceler, Bilalcim kusura bakma.

klüp, taraftar olarak her şeyi kabul ediyoruz. boyun eğiyoruz. ulan bu ülkede tarihin en büyük şikesini yapan takım bir gecede kurtarıldı tff tarafından. lan alın şu adamı. biz taraftar kamuoyu olarak. gereken baskıyı yapacağız. sizde yönetim olarak ilişkilerinizi kullanın bürokrasiyle. şampiyonlar liginde kesin olarak oynuyor. lig için lisan vermiyor tff. diğer bütün işlemler yapılabiliyor futbolcu ile ilgili

Biz eğer 31 ağustos'tan önce modeste'yi alma ihtimalimiz olduğunu Tff'ye bildirmiş olsak ve fifa'dan haber beklediğimizi belirtmiş olsak bugün Tff oyuncuya lisans vermek zorundaydı.
Ancak biz transfer dönemi Tff'yi bilgilendirmedigimiz için şu an oynama ihtimali yokmuş.

Velhasıl bu rüyada erken bitti.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Arkadaslar moral bozmak istemem ama bu konuda kulupten resmi aciklama beklemek gerekir.

Onlarin da Modeste’yi almak gibi bir niyetleri vardiysa alirlardi zaten.

Belge yetişmediği için satamadığı adamı iki gün sonra 11 oynatan kulübüz. Böyle katakulli işlere hiç girmeyelim derim, işin sonunda men falan yiyebiliriz özellikle abdürrahi de bunu başaracak potansiyel var.

Biz eğer 31 ağustos'tan önce modeste'yi alma ihtimalimiz olduğunu Tff'ye bildirmiş olsak ve fifa'dan haber beklediğimizi belirtmiş olsak bugün Tff oyuncuya lisans vermek zorundaydı.
Ancak biz transfer dönemi Tff'yi bilgilendirmedigimiz için şu an oynama ihtimali yokmuş.

Velhasıl bu rüyada erken bitti.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!
İhtimal değil alacaktık sonra Fifa'dan geçici lisans bekleyecektik.

Bizim yönetim bu transferden Fifa dan men yeriz korkusu yüzünden vazgeçmemiştir. Muhtemelen imza parası fazla gelmiştir.

İmzayı atıp Fifa'nın kararını beklemek gerekiyordu ve büyük ihtimalle de oyuncu lehine bir karar çıkıp avantajlı bir tranfer yapmış olacaktık.

İşin özü fırsatı kaçırdık ve bu saatten sonrada olumlu birşey olmaz.

Bu zamana kadar komisyon yemedikleri için her hatalarına göz yumdum ama bu kadar da olmaz be abi. Fakirlikten ağzımız kokar gibi hareketler sergiliyoruz olacak şey değil yani 3 kuruşun hesabını yapıyorlar. Ben de hukuksal bi sorun olduğunu düşünmüyorum para fazla gelmiştir.

Üst Alt