Modeste'nin Menajerinden Açıklama! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste'nin Menajerinden Açıklama!

Şu rezilliğine bakarmısınız yonetımın ya kırmızı gruptaki takımlar boyle yonetılmıyordur ne medya sorumlusu ne sosyal medya sorumlusu bir açıklama bile yok 1 haftadır yazık günah bu taraftara böyle bir amatör yönetim görmedim ben

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="tr" dir="ltr">Durma artık kuliste <br>Seni alalım piste <br>İstanbul&#39;a bilet keste <br>Gel kara oğlan MODESTE <br><br>Kanaryayı kafeste <br>Kartalı da kümeste <br>Hamsiyi tek nefeste <br>Ye kara oğlan MODESTE<br><br>Goller at deste deste <br>Yapalım sana beste<br>Rakipleri üst üste <br>Koy kara oğlan MODESTE.<a href="Hashtag #ModesteGalatasaraya sur Twitter">#ModesteGalatasaraya</a></p>&mdash; Çağlar Uzunyol (@jaglar35) <a href=" ">September 3, 2018</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

...
a0b9df30bc47a9d75b4e5ebc2306a205.jpg

hukukcular birbiriyle çelişiyor
Modeste'in menajeri yaptığı açıklamada, Fransız forvetin, transfer dönemi bitmesine rağmen kadroya katılması halinde Galatasaray'da oynamasına bir engel olmadığını belirtmişti.Konuyla ilgili FANATİK'in ulaştığı futbol hukukçusu Sami Dinç ise, bu tür konularda takdir haklarının FIFA tarafından yerel federasyonlara verildiğini ancak TFF'nin buna yönelik bir kuralı olmadığını söyledi.

bunu göstersinelr herife

Üst Alt