# Momo Sissoko - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Momo Sissoko

Cevap: # Momo Sissoko

Bu Adami cok seviyorum ya Valencia zamanindan belli takip ediyorum.

Orta sahada tam Savasan bi oyuncu Fizigide Müthis. Alina bilirsa Müthis olur.

---------------Ufuk(Aykut)

Sabri--------Neil--------Ali---------Hakan

-----------Altintop----Sissoko

Keita-----------Rosicky------------Arda(Gio)

----------------Baros

ilaç olur liverpooldayken iyiydi ama italyada pek beğenilen bi adam olmadı ama bizim için gerekli bir mevkiye yapılacak iyi transfer olur ama zor.

Maliyetine gore pek begendigim bir adam degil, tek yonlu sadece savascı ama teknigi zayıf, zekası dusuk bir oyuncu. Juve satabilir ama tek yonlu bir oyuncu için bu kadar yuksek yıllık ucret odenir mi deger mi? Degmez bence.

Toulouse'daki kardesi olsa hiç dusunmem evet derdim.

Maliyetine gore pek begendigim bir adam degil, tek yonlu sadece savascı ama teknigi zayıf, zekası dusuk bir oyuncu. Juve satabilir ama tek yonlu bir oyuncu için bu kadar yuksek yıllık ucret odenir mi deger mi? Degmez bence.

Toulouse'daki kardesi olsa hiç dusunmem evet derdim.

Kesinlikle.

Millet öyle bir anlatıyorki bi an hangi adamı izlediğimi karıştırdım. :eek:

Adamı M.topalla kıyaslatmayı hakaret saydılar.Ayrıca bayadır düşüşte olan bir oyuncu.

Ya arkadaslar fotomac ve fotospor haberleri yasaklansin ya. Bunlar b.ktan salliyorlar hep. Daha dün bir haber vardi fotomacin, güya bir futbolcu resmi sitesinde Galatasaraya transfer olucagini yazmis. Bir arkadas forumda resmi sitede ki haber paylasti, bir baktik herifin dedigi suymus "seneye galatasaray, juventus gibi güclü takimlar var avrupa liginde" .

Bunlar gercekten özürlü, yalanci pis domuzlar.

Fotomac, fotosporun sitesine girdigin zaman hemen hemen o gazteyi almis gibi faydali oluyorsun heriflere. Bu pis insanlarin yazdiklari yalanlari bu forumda görmek istemiyorum yahu.

evet konuyu ben açmıştım .. birdahada totomaçtaki habere konu açmayacağım özür:eek:

Üst Alt