Monaco, Onyekuru İçin 10 Milyon Euro İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Luyini 12'ye satarsak 7 veya 8 'e kopartabilirsek Onyeyi her turlu Aldigimz paraya veya ustune satariz almamiz lazim 2.5 veya 5 diyenler dalga gecmisin

avrupada pik noktasını yapıp 15 milyonluk transfer yapıp tutanamamış adamı kim alacak senden artık
2-3 milyon eurodan fazlası etmez. kameelden sülaman gibi tavanı daha yüksek avrupalıların denemediği adamlara bakalım artık

Bizim yönetim oynamayan, takımında 2 yıldır istenmeyen Etebo için 675 bin euro kiralama ödeyip üstüne bir de 7,5 satın alma koydurmuş. Bu fiyattan alırlarsa hiç şaşırmam

En yüksek yapilacak teklif 1,5 sene icin 1 milyon kira + 7 milyon zorunsuz opsiyon olsun. O opsiyonuda anca baya iyi oynarsa, ve direk baska takimdan 15 milyon civarinda teklif varsa cekeriz. Yoksa geri gider Monacoya.

yedek olarak bile düşünmediğiniz elinizde patlayan topçuya 10 milyon istemek. devre arası kiralık + ffp bitince zorunlu satın alma şeklinde 5-6 milyonluk bir teklif yapıp satmıyorsanız kendiniz bilirsiniz deyip çekilmek lazım.

aynı yaşta kerem var zaten elimizde onu değerlendirmemiz için bir şans olur.
5-6 fazla max 2,5

İşte aradığımız zihniyet.
Tamam onye gelsin bizi şampiyon yapsin.
10'a alalım 12'ye satalım.

Gscimbom
Ozan ve Arda gibi oyuncular cikacakta satacaksin sampiyon olacaksin para kazanacaksin Olme esegim olme.Ali Yavuz bu hafta yapilanlari gorduk. Forumun yarisi gecen sene ne diyordu? Selcuk yerine Ali yavuz hata yapsin.Kabul , ne oldu?Gecen hafta ,En cokta senin gibi konusanlar elestirdi ,cocugu sen demiyorum, bak sen Belki elestirmemissindir. Nasil olcak, bu isler Uzaktan vizyonculuk oyunlari oynamak kolay ,anlatmak istedigim bu.Mesela ben sana cok beklersin ,cikmaz dedigim halde gecen hafta cocuga bi kelime bile yazmadim. .Oynadigi maclarda isik vermedigi halde.Ama alt yapi alt yapi diye cildiranlar, cocugu yerden yere vurdu.Sabir edecek taraftar yok .Kirk yilda bir Bi Arda bi ozan cikarsa opupte basina koy.

Bırakın şu herifi artık ya. Fatih Terim'in Galatasaray'ın da her hızlı kanat oyuncusu iş yapıyor.

Hiç bir yerde başarılı olmamış, bizde kalmak için gayret göstermemiş adama niye sürekli kucak açıyoruz?

Midem bulanıyor gelmesin arkadaş. Aman aman bir özelliği yok. Hızlı işte o kadar. Bencil hareketlerini unutmuş değilim. Hiç gerek yok.

Kazandığımız 1-3 FB deplasmanında bile saçma salak hareketleri var.

O maç 2-2 bitse ertesi gün ilk uçakla Monaco'ya postalardık. Kaçırdığı pozisyonları düşünüyorum, normal değil.

Üst Alt