Monaco, Onyekuru İçin 10 Milyon Euro İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan aldığınızdan beri iki kere ust üste tutunamamis, kadro dışı bıraktığın adamı 10 milyona satma hevesi de muhteşem.
O paraya millet danimarkadan 3 tane adam alıp oynatiyor

Ozan ve Arda gibi oyuncular cikacakta satacaksin sampiyon olacaksin para kazanacaksin Olme esegim olme.Ali Yavuz bu hafta yapilanlari gorduk. Forumun yarisi gecen sene ne diyordu? Selcuk yerine Ali yavuz hata yapsin.Kabul , ne oldu?Gecen hafta ,En cokta senin gibi konusanlar elestirdi ,cocugu sen demiyorum, bak sen Belki elestirmemissindir. Nasil olcak, bu isler Uzaktan vizyonculuk oyunlari oynamak kolay ,anlatmak istedigim bu.Mesela ben sana cok beklersin ,cikmaz dedigim halde gecen hafta cocuga bi kelime bile yazmadim. .Oynadigi maclarda isik vermedigi halde.Ama alt yapi alt yapi diye cildiranlar, cocugu yerden yere vurdu.Sabir edecek taraftar yok .Kirk yilda bir Bi Arda bi ozan cikarsa opupte basina koy.
Yatırım yapmazsan çıkmaz tabii.
İşi bilen bir eğitici yöneticiye sormak lazım bu dediklerini.
5 milyon euromuz var, altyapıya tesis ve ekip kurmak istiyoruz.

Türkiye gibi genç nüfusta bence 4 sene sonra meyvelerini toplarsin.

Gscimbom

yedek olarak bile düşünmediğiniz elinizde patlayan topçuya 10 milyon istemek. devre arası kiralık + ffp bitince zorunlu satın alma şeklinde 5-6 milyonluk bir teklif yapıp satmıyorsanız kendiniz bilirsiniz deyip çekilmek lazım.

aynı yaşta kerem var zaten elimizde onu değerlendirmemiz için bir şans olur.
Eksiksiz oturmuş bir takım olsaydık Kerem için bu riske girebilirdik.Rakip kaleye kağnı hızında atak yapan bir takımız.Penaltı olmasa öne geçmekte bile zorlanıyoruz.5 dakikalık oyunu ile Kerem’in ne vereceğini bilemeyiz.Genç oyuncular yanlarında iyi ve büyük oyuncularla yıldız olurlar.Semih Kaya ve Ujfalusi tandemini hatırlayın.

Bu adamı kiralayacak isek neyi bekliyoruz zaten Monaco oynatmıyor gelsin burada yapsın antrenmanını yoksa yok alissin yok taktiği öğrensin falan sezon bitiyor uyan ey yönetim ...

Üst Alt