Üye Görüşü - Morutan'a Haksızlık Olmuyor mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Morutan'a Haksızlık Olmuyor mu?

Bu sene oldugunu düsünuyorum kullanmaya kampa aldı hic oynatmadi nerdeyse simdi kulup aratiyor agustos ortasinda. Kullanmayacagin belliyse niye bu zamana kadar bekliyorsun.

Futbolcu olucam paranın ırzına geçicem imkanları şansları değerlendirmiycem antreman yapmayacağım yapsamda kendimi geliştiremiycem Türkiye’nin en büyük kulübünde oynayarak belkide hayatında bir daha şampiyonluk yarışına hiç giremeyecek kadar olağan dışı küçük takımlarda olucam sonra bana haksızlık yapılıyor diye saygı duyduğıum fakat kesinlikle katılmadığım görüşler olacak. Yok öyle bir dünya. Senin mesleğin bu ise o mesliğinin gereksinimlerini yapacaksın. Fırsatı değerlendireceksin sen kazanacaksın o formayı bu morutan olur kerem olur zaniola olur haksızlık falan yok geçiniz…

dünkü rezil oynunu görünce rahat oynardi, birde 4 yerli ile cikmistik maca, bu yorumum sirf dünkü mac icin ama gidene dek bu oyuncuyu kullanmamiz gerekirdi. Tabi dogal olarak bir iki yabanci gelince mecburen takimdan ayrilmasi gereken isimlerden biri olacaktir kendisi ama yine de elinde böyle bir oyuncu varkene onu gidene dek kullanman gerek. Cünkü hazirlik döneminde firsat verildikce bence gayet iyi kullandi bunlari.

Haksızlık şu an oynatılıp oynatılmaması değil.
Madem düşünülmüyor, şimdiye kadar piyasa yapabileceği lige kiralanmalıydı veya 6-7m her neyse satılmalıydı.

Adama takim bul dedikten sonra oynatamazsin.

Oyuncu yetistirelim diyorlar, elimizdeki en potansiyelli oyunculara deger katamiyorlar.

Biz yildizlar takimiyiz kardesim diyin o zaman.

Berkan yerine oynatirdim ben olsam, kapanan takima karsi defansi nispeten zayif ama topla ne yaptigini bilen biri faydali olurdu.

Üst Alt