# Mostafa Mohamed - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ha ikinci yari sakat oynamis, ha ilk yari. Bari takim ilk yari orta yapiyordu. Bu girdikten sonra orta sayisi birden düstü.

Sakat adam, daha kotu sonuclari olabilir. Ikinci yari girmesi ile ilk yari girmesi arasinda fark var.

Ornegin, becerikli olsak ozellikle Halil ilk yari 2-0 bitse, Mohammed girip 2 gol sallasa suan bayrak asiyorduk belki de. Ilk yari sakat oyuncu ile oynayip zorlamaninin anlami yoktu bence o konuda sorun yok. Sorun Akbaba vs Kilinc ve Arda vs Kerem/Emre Kilinc derim.

Terimle devam edeceksek gitsin bu çocuk. Ben bugün utandım 11 baslamayinca yemin ederim bu kadar meyve verip de bu kadar taş yesem içine ederim böyle işin der çeker giderim iki dakka durmam.

Terimle devam edeceksek gitsin bu çocuk. Ben bugün utandım 11 baslamayinca yemin ederim bu kadar meyve verip de bu kadar taş yesem içine ederim böyle işin der çeker giderim iki dakka durmam.
Sa-kat. Adam'in agrisi var. Tamam oynar ama sakat tam performans ile oynayamiyor dikkat etmediniz mi macta yetisebilecegi toplara bile basamadi. Sonradan ki bence erkenden alindi skor odakli.

Üst Alt