# Mostafa Mohamed - Sayfa 253 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu bunlarin hepsi güven meselesi.
Örnegin keremi bazi maclardan 11den kesmese dün orda sut degil asirtma denerdi. Hep yanlis oyuncu tercihleri.
Birde mosiyi cogu pozisyonlari kendi üretmis. Yani asist olmadan gol atmis.
Bi onyekuru asist yapip gol atiyor denizli macinda. Okadar kisir Pas olmayan ortamda Sen bi kafa topuna takiliyon. Ona kaldimi kalecide iyi cikardi Asil kaleciyi hedef Alan Halil onu atsa Mac daha farkli olacak.
Ama halile de lafim yok iyi oyuncu bitirici golcü gibi degil Müller gibi gezen gizli forvet seklinde oynamali oynamaliydi.
Iste demek istedigim kendini gelistirirse iyi forvet olma potansiyeli var. Ama ona dogrulari gösterecek birine de ihtiyaci var.

Kotu futbolcu asla degil cok guclu ve son vuruslari mukemmel ama 11 ciksa sampiyinduk olayi koca bir yalan M.o Fenerbahce haric ilk 11 ciktigi hic bir macta etkili olamadi Tam tersi 2.yaridan girip daha etkili oldu.Eğer boyle etkili oluyorsa benim icin yedekten girmesinde sorun yok.
Tam bir futbol cahilisin. Alanya macini izle bak ne oynamis ilk yari. Erzurum macinda 2 tane golu sokan kimdi ilk yari. Kasimpasa macinda gotunu yirtarak mucadele eden kimdi. Siz maclari bile izlemeden nasil bu kadar emin konusuyorsunuz kendinizden yaw

Tam bir futbol cahilisin. Alanya macini izle bak ne oynamis ilk yari. Erzurum macinda 2 tane golu sokan kimdi ilk yari. Kasimpasa macinda gotunu yirtarak mucadele eden kimdi. Siz maclari bile izlemeden nasil bu kadar emin konusuyorsunuz kendinizden yaw
Kim mac izlemiyor .Bak isine 2.yari girdigi maclarda 4 gol atmis 90 dakika basladigi maclarda da 4 gol atmis.Sizin mantiginiza gore herkes 11de oynayacak sonra bu neden giriyor su neden giriyor oluyor.Benimle duzgun konus.Erzurum macindan beri ilk 11 ciktigi maclarda etkili olamiyor sonradan oyuna girdigi maclarda daha etkili.

Fatih Terimin bir bildigi var renktas. 2. yari oyuna sokuyorsa vardir bunda bir hikmet.
EwcFmVBXIAEDnZz.jpg

Avrupada çok ses getirebilir ilerleyen yıllarda elimiz de tutup iyi paraya okutabiliriz.Yeni hoca gelsin hayırlısıyla seneye adam gibi takım olursak 20 gol altında kalmayacaktır.

Forum tam bir şölen havasında şu ara.
Daha neler göreceğiz bakalım.
Sen ne diyon oglum bugun birinize patlayacam ama kime bilmiyorum . Mohammedinize bisey diyen yok Bi Diagne kadar bi Halil kadar bile pozisyona sokamiyor kendine son vuruslarina kimse bisey demiyor zaten geldigi zaman sokuyor iceri. Bi Diagne Bi Halil kadar bile pozisyona giremiyor .Son maclarda ne zaman 2 yari oyuna atsak etkili oluyor 11 baslayinca pozisyona bile giremiyor.Bi sorunun varsa beni alintila ver cevabini laf sokmadan dogru duzgun...

Sen ne diyon oglum bugun birinize patlayacam ama kime bilmiyorum . Mohammedinize bisey diyen yok Bi Diagne kadar bi Halil kadar bile pozisyona sokamiyor kendine son vuruslarina kimse bisey demiyor zaten geldigi zaman sokuyor iceri. Bi Diagne Bi Halil kadar bile pozisyona giremiyor .Son maclarda ne zaman 2 yari oyuna atsak etkili oluyor 11 baslayinca pozisyona bile giremiyor.Bi sorunun varsa beni alintila ver cevabini laf sokmadan dogru duzgun...
Seni etiketlemem konusunda sonuna kadar haklısın özür dilerim.
Ben görüşüne katılmıyorum ve saçma buluyorum sözüm sadece senin görüşüne değil , forumdaki genel hal içindi.
İnsanların cidden siniri bozuldu ve çoğu ne dediğini bile bilmiyor.

Seni etiketlemem konusunda sonuna kadar haklısın özür dilerim.
Ben görüşüne katılmıyorum ve saçma buluyorum sözüm sadece senin görüşüne değil , forumdaki genel hal içindi.
İnsanların cidden siniri bozuldu ve çoğu ne dediğini bile bilmiyor.
Neye gore sacma Halilde Diagnede ayni Futbolcular ile oynadilar Onlar bu kadar cok pozisyona giriyorsa,Mohammed neden giremiyor.Kafa sutlari haric,kacirdigi net pozisyon yok son vuruslari cok iyi gol yuzdesi harika bunlara bisey demiyorum.Oynamasin alinmasin kotu futbolcuda demiyorum.Son haftalarda ilk 11 de ciktigi maclara bakiyorum.Birde sonradan oyuna girdigi maclara bakiyorum daha cok katki vermis..Ben yanlis dusunuyor olabilirim beni alintilayip neden yanlis dusundugumi aciklarsin seni hakli bulursam veririm likemi gecerim. Ama sen gelip kafalar baska yazarsan, digeri gelip futbol cahili yazarsa olmuyor.Bu Forumda en cok ceza yiyen uyelerden biriyim kufur yuzunden ama hic kimseye durup dururken ne hakaret ettim nede kufur .

Neye gore sacma Halilde Diagnede ayni Futbolcular ile oynadilar Onlar bu kadar cok pozisyona giriyorsa,Mohammed neden giremiyor.Kafa sutlari haric,kacirdigi net pozisyon yok son vuruslari cok iyi gol yuzdesi harika bunlara bisey demiyorum.Oynamasin alinmasin kotu futbolcuda demiyorum.Son haftalarda ilk 11 de ciktigi maclara bakiyorum.Birde sonradan oyuna girdigi maclara bakiyorum daha cok katki vermis..Ben yanlis dusunuyor olabilirim beni alintilayip neden yanlis dusundugumi aciklarsin seni hakli bulursam veririm likemi gecerim. Ama sen gelip kafalar baska yazarsan, digeri gelip futbol cahili yazarsa olmuyor.Bu Forumda en cok ceza yiyen uyelerden biriyim kufur yuzunden ama hic kimseye durup dururken ne hakaret ettim nede kufur .
Ben sorunun Muhammedin kaçırmasında veya 11 başlayıp etkisiz olmasında olduğunu düşünmüyorum.

Muhammed tip olarak Halil gibi kendini pozisyona sokabilen bir futbolcu değil.

Orta açarsın pozisyon alır , kafa vurur , gelişine vurur tamam ama takımına bağımlı oyuncu genelde.

Herif tek forvet başlıyordu geldiği dönem , 5 maçta 5 gol attı , sonra Falcao döndü diye çift forvete dönüp etkisizleştirdik. Sonra da yedeğe çektik , covid geçirdi derken yedek kaldı iyice.

Yediği kırmızı kart ve o dönemde Falcaonun dönüp , çift forvet oynamaya başlamamız hızını kesti ve performansını düşürdü.

Benim dünkü maçta çok takıldığım nokta , ilk yarı boyuna orta açmaktan başka birşey yapmadık ama kafa vurmasını beklediğimiz adamlar Halil ve Akbaba vs. Bu bana göre çok saçmaydı.

Ben sorunun Muhammedin kaçırmasında veya 11 başlayıp etkisiz olmasında olduğunu düşünmüyorum.

Muhammed tip olarak Halil gibi kendini pozisyona sokabilen bir futbolcu değil.

Orta açarsın pozisyon alır , kafa vurur , gelişine vurur tamam ama takımına bağımlı oyuncu genelde.

Herif tek forvet başlıyordu geldiği dönem , 5 maçta 5 gol attı , sonra Falcao döndü diye çift forvete dönüp etkisizleştirdik. Sonra da yedeğe çektik , covid geçirdi derken yedek kaldı iyice.

Yediği kırmızı kart ve o dönemde Falcaonun dönüp , çift forvet oynamaya başlamamız hızını kesti ve performansını düşürdü.

Benim dünkü maçta çok takıldığım nokta , ilk yarı boyuna orta açmaktan başka birşey yapmadık ama kafa vurmasını beklediğimiz adamlar Halil ve Akbaba vs. Bu bana göre çok saçmaydı.
Sen oyle dusunuyorsun,Bana gorede sonradan oyuna girince daha etkili oluyor sonradan oyuna girdigi maclarda daha cok golu var.Antalya macinda 1 gol ,Denizli macinda 1gol,Basaksehir macinda 1 gol,Bana gorede yorulmus defansa karsi daha etkili oluyor.Simdi bu cahilce bi yorum mu yada mac izlemeden yapilan bi yorum mu?

Teklif varsa bonservisini alıp satmak lazım. Geçen sezon ertelediğimiz yapılanmayı bu sene de yapmazsak şampiyonluk yine hayal olacak.
Giderse üzülürüm ama elde para edecek kim varsa satmak lazım malesef.

heres-how-some-of-the-weirdest-and-darkest-stock--2-14884-1501709221-0_dblbig.jpg

Teklif varsa bonservisini alıp satmak lazım. Geçen sezon ertelediğimiz yapılanmayı bu sene de yapmazsak şampiyonluk yine hayal olacak.
Giderse üzülürüm ama elde para edecek kim varsa satmak lazım malesef.

heres-how-some-of-the-weirdest-and-darkest-stock--2-14884-1501709221-0_dblbig.jpg
Şu vakitte gelen paranın ne ileride ne şimdi faydası olacağını sanmıyorum.
Yine giren bize girer, elimizde patlar gelen para.
O yüzden karşıyım.
Seçimi atlattık tan sonra olabilir.

Üst Alt