# Mostafa Mohamed - Sayfa 366 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Medyaya gore aslinda anlasmamiz yokmus (satin alma). Umarim dogru degildir. Yani alalim diye de degil, imaj acisindan. Bu arada bugun 11 basla cok birsey degismezdi. Sonradan oyuna alinmamasi ise buyuk hataydi.

Ulan hoca olsam oynamayinca surat asmayan topçudan şüphe duyarım bu mr ego nun halleri bizi bitirdi yemin ederim. Star yaratabilirdi bu çocuktan çok fazla paralara satabilirdik en azından. Herif egosunu tatmin etmediği için 15 milyon euroya rahatça satabilecegimiz adami bitirdi lanet olsun
Yani surat asan adam demekki oynamak istiyor kendini göstermek istiyor sahada kemdini parcalayacak. Surat asmayan adam takmiyordur oynasamda oynamasamda ben parami aliyorum diyordur yada yedek oyuncu oldugunu kabul etmistir o oyuncudan birsey beklemem ben

Medyaya gore aslinda anlasmamiz yokmus (satin alma). Umarim dogru degildir. Yani alalim diye de degil, imaj acisindan. Bu arada bugun 11 basla cok birsey degismezdi. Sonradan oyuna alinmamasi ise buyuk hataydi.
Hocamız PVA'ya sinirlendi Ömer'i alın dedi bizim yardımcı antrenörlerimiz de hay hay efendim dedi, yanlış kararı hemen uyguladı. Yoksa ya Morutan ya da Mostafa girecekti zaten oyuna.

Hocamız PVA'ya sinirlendi Ömer'i alın dedi bizim yardımcı antrenörlerimiz de hay hay efendim dedi, yanlış kararı hemen uyguladı. Yoksa ya Morutan ya da Mostafa girecekti zaten oyuna.

Farkettim onu gosterdi zaten mac icinde el kol yapiyordu hoca yine. Yanlis ve fevri hamleler bunlar. O saatten sonra Omer kakti verebilir, dogru. Ama giren isim gole yakin bir oyuncu olmaliydi.

Farkettim onu gosterdi zaten mac icinde el kol yapiyordu hoca yine. Yanlis ve fevri hamleler bunlar. O saatten sonra Omer kakti verebilir, dogru. Ama giren isim gole yakin bir oyuncu olmaliydi.
Hadi hoca yanlış yapıyor, Necati veya Selçuk evet desin geçiştirsin kendi bildiğini yapsın. Bu adamlar hep birisinin yanında yardımcı olmayacaklar ya. Kendi kararlarını versinler.

izlemesek lewa sanıcaz bi durun yav

Hocanın yediği konusunda hemfikirim bu arada fakat kurtarıcı gözüyle bakarsak daha çok söveriz

Hadi hoca yanlış yapıyor, Necati veya Selçuk evet desin geçiştirsin kendi bildiğini yapsın. Bu adamlar hep birisinin yanında yardımcı olmayacaklar ya. Kendi kararlarını versinler.

Onlarin orada olmasinin sebebi bu tip kararlar vermeleri degil bence :) En fazla fikrini degistirirler ki bunun icin o kadar zamanda yok. Gunun sonunda, Selcuk'tan zaten benim bir beklentim yok.

Bence lig maçlarında bu takımın forveti Mostafa Mohamed olmalı, özellikle de Gazintep gibi Malatya gibi 10 kişi defansa kapanıp bekleyen takımlara karşı bir vuruşuyla ne bileyim bir hava topuyla takıma golü getirebilecek tek oyuncu Mostafa Mohamed şu anda eldeki oyuncular arasında

Halil mümkünse bir daha tek forvet oynamasın, Diagne de Avrupa maçlarında özellikle geçiş oyunu oynarken fiziksel olarak iyi olduğu durumda çok etkili oluyor ki bunu Marsilya maçında gördük

Yarın öbür gün belki Mostafa 'nın bonservisi alınmaz, veya ne bileyim daha istikrarlı bir golcü alınır onu bilemem ama eldeki oyuncular arasında ligde en azından devre arasın kadar kalan 5-6 lig maçının hepsinde Mostafa Mohamed 'i oynatırdım

bunun bonservisini almazsak 2. yarı takımı karıştırır. alırsak da kar yapıp satmak lazım. onu da becerebilir miyiz belli değil. çok kaliteli biri değil eksikleri çok.

Bu bizdeki sözleşme, o yazan 202r tarihi hatali Mısırlılar uzatmayı unutmuş bildirmemisler ya sözleşmeyi oradaki sözleşme bitiş tarihini diyom.
Yetkilileri çıkıp açıkladı ya sonra Galatasaray yetkilileri bilirse bedavaya alır vs dedi bende diyom ki bu bitiş tarihi Ocak ama hangi Ocak.
Yok oradaki kontrat her zaman asil sahibi olan kulubun kontrati diye gecer (2024), yani Zamalek ile olan. Dogrudur yanlistir bilemem, bizim ile olan gecici sozlesmesi sezon sonu bitiyor. Opsiyon hakkimiz da bu ay sonuna kadar. Senin dedigin hakkinda bir bilgim yok, yani Ocak'ta serbest kaliyor diye gecen haberler dogru mu bilmiyorum.

Üst Alt