# Mostafa Mohamed - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence bizden sonra gittiği kulüpte şov yapacak. Mental açıdan sorunları var ve çözemedik bunu bir türlü. İlk geldiğinde millet orgazm oluyırdu burda, yetenek kaybolmuyor balık hafızalı olmamak lazım.
Biz almazsak Fener’e de gidebilir.
Gitsin gidiyorsa da, bu adamı kazanmak lazım. En son saçma sapan bencillikler yapıyordu gol atmak için, normal değil yani.
Yetenek konusuna katılıyorum.Halihazirda en az süre bulup en çok gol atan forvet oyuncumuz.Mobinge uğradığını düşünüyorum.Futbolcular akıllıdır.Bu yaklaşımı görünce genç olduğu için mental açıdan kırılganlık yaşıyor muhtemelen.O da saha içinde bencillik olarak karşımıza çıkıyor BJK maçında olduğu gibi.Yine de performans verdiği maçların hemen ertesinde yedeğe çekilmesi direncini kırdı oyuncunun.Biz almıyoruz dediğimiz anda Türk kulüpleri dahil baş altı Avrupa takımları sıraya girecektir.Öyleki sezon başında oynamadan 7 m. euroya satmıştık Bordexu'ya...Olay yine de tercih meselesine geliyor.Onyekuru bonservisi konu olunca Fatih Hoca Kerem'i hazırlıyorum dedi ve o da performans verrdi.Şimdi de Halil'i hazırlıyorum diyor ama Halil hayal kırıklığı yarattı ve yaratmaya da devam ediyor.Bu da kararsızlık oluşturuyor.Zamanimiz var denme sebebi de o bence.Nihayetinde ocak ayına kadar hoca ısrarla Halil'i oynatacak ve o da gol atamamaya devam ettikçe mecbur alacağız bonservisi.Tabi hocanın planı Halil kazara 3-5 gol atarsa hemen vazgeçmek ancak şu an için bu durumu yönetime kabul ettirecek yeterli bir done ortaya koyamadı Halil Dervişoğlu.

Altay maçında 11 başlamalı. Aralık ayı fikstürü tam santrafor fikstürü devre arası formda golcü bulmak çok zor olur.

Altay maçında 11 başlayıp en az 75 dakika sahada kalıp ağırlık koyamazsa benden pas. Devre arası güle güle diyelim onun da bizim de önümüz açılsın.

Burada olumlu yorumlarla anlatılan adamı henüz hiç göremedim sahada. Bana eski tip ''Bombacı'' santrfor profili gibi geliyor hala; takım, oyunu rakip ceza sahasına yıkacak da beyimiz önüne lokum gibi sunulacak 3-5 toptan birini üç direğin arasına çakacak!..Topsuz oyun yok, topla adam eksiltip şut şansı yaratma yok, gereğinde topu dinlendirip diğer arkadaşlarına servis yapma hiç yok. Diagne bile birçok yönden daha iyi forvet görüntüsü veriyor!...

Bordeaux' ya transferi söz konusu olduğunda çok sevinmiştim; en iyi ihtimaldi, olmadı maalesef. Oraya gitmiş olsa da ah vah etmezdik, neredeyse eminim...

Burada olumlu yorumlarla anlatılan adamı henüz hiç göremedim sahada. Bana eski tip ''Bombacı'' santrfor profili gibi geliyor hala; takım, oyunu rakip ceza sahasına yıkacak da beyimiz önüne lokum gibi sunulacak 3-5 toptan birini üç direğin arasına çakacak!..Topsuz oyun yok, topla adam eksiltip şut şansı yaratma yok, gereğinde topu dinlendirip diğer arkadaşlarına servis yapma hiç yok. Diagne bile birçok yönden daha iyi forvet görüntüsü veriyor!...

Bordeaux' ya transferi söz konusu olduğunda çok sevinmiştim; en iyi ihtimaldi, olmadı maalesef. Oraya gitmiş olsa da ah vah etmezdik, neredeyse eminim...

Adam tam iyi oynayıp goller atmaya başlamıştı kesildi. İleride top tutup oyuna katılmaya başlamıştı.

Yav diagne geldi 30 gol atmış ama boş kaleye atmış, mm geldi attı ama şansla attı.
Ya kardeşim madem bu adamlar bu kadar kötü geliştirme ihtimalin yok o çok övdüğümüz yaşamına kadar analiz yapan scout ekibi peş peşe iki oyuncuda bu derece hata mı yapmış yani.

Bu takım 2 senedir kornerden attığı gol sayısı 2 bilemedin 3 onda da birinde luyindama diğerinde donk bireysel çaba. Takım olarak komple bir ofans bir gol planın olsa oyunculardan verim alırsın.
Daha kolayı var "ocak"

İsim değişse de sonuç değişmediği aşikar, değişmeyeceği de aşikar.
Oyuncularda %20 sorun varsa teknik heyette %80 bu sorun.

Bu takımdakı sorun Mustafa Mohammed degıl duran top kullanan adam lazım Cıcaldau yu cok begenen bırı olarak bu konuda beklentımı karsılayamadı Ianıs Hagı gıbı bırı lazım duran top dan bıze gol kazandıracak bu sadece lıg ıcın degıl 99-2000 sezonunda mılan macı ve leeds maclarında duran toptan gol bulmusuz avrupa maclarında ılerlemek ıstıyorsak duran toplardan da gol bulmamız gerekıyor

şu adama son bir şans versin artık terim. aralıktaki maçlarda güvenip ilk 11 başlatsın. eminim ki golleri sıralayacak. son 15 dakika sokarak, 2 maç iyi oynadıktan sonra keserek çocugun özgüveni falan kalmadı. arka arkaya oynasın. gene beğenilmezse kullanmasınlar opsiyonunu ama en azından son bir şans verilsin

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyuna girdiği süre hep rakibin skoru alıp tutmaya çalıştığı dakikalar oluyor. bu şartlarda DK/GOL istatistiği tutmak anlamsız. Fatih Terim bir seçim yapıp 11 e forvetlerden birini monte etmeye karar vermiş gibi sonunda. ilk tercihi Halilden yana kullandı olumsuz oldu, şimdi sıra cagnede o da olmayacak gibi sıra buna geliyor yine.

topla adam eksiltip şut şansı yaratma yok mu :D adam geçen sene kadıköyde böyle attı golünü

Üst Alt