Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam!

Yurt dışına yerleşecek zengin birileri varsa; beni uşağı olarak yanına alsın ne olur.... Barbaros Şansal'ın da dediği gibi "Kendi bokunda boğul Türkiye"

Inspector Gadget de bana lütfen.

gadget.png

Duble yollar duble duble giriyor. Durmak yok uyumaya devam.
Halk köleleştiriliyor. tek bir adama bağlanılmaya çalışılıyor. Sadece belli başlı zengin zümre ayakta kalacak, geri kalanı bir adım ileriye gidemeyecek. Gidişat bu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ne hikmetse o yollarin tamaminin bile artik devlet tarafindan yapilmadigina uyanamadi halkimizin büyük bölümü.
Özel Sektör yapiyor ve takip edebildigim kadari ile cogunlukla bunlara yakin sirketler aliyor bu ihaleleri.
Bu yetmiyormus gibi birde yapan sirket taahüt edilen geliri saglayamaz ise aradaki farki devlet, yani yine millet karsiliyor.

Eee tabi deniz bitti tükendi. Para mi dayanir bu haramzadelere.

Türkiye cok fena toslayacak, öyle böyle degil.

Kötü mü oluyor? Katiyetle hayir, cok iyi oluyor. Bu saklaban hükümeti ancak ekonomi götürür, bögüre bögüre „reiiiis“ diyen yasindan basindan utanmayan moruklar, ekonomi sifirlaninca ilk küfürü basacak kisiler olacak.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Tamam sinir ile cok iyi oluyor bunlar yüzünden diyoruz, bir yerde buna bende katiliyorum ama iste toslayinca olan hepimize olacak.

Şimdi ötv uygulanacak araçlara baktımda adamlar elektrikli araçlara da vergi koymuşlar... İnanılmaz!!

-Motor gücü 85 kW 'ı geçmeyenler yüzde 3
-Motor gücü 85 kW'ı geçen fakat 120 kW'ı geçmeyenler yüzde 7
-Motor gücü 120 kW'ı geçenler yüzde 15

Bir de bu vergiyi de vergiliyorlar... Yani:
araç fiyatı+ ötv fiyatı= Fiyat
fiyat+%18= vergiyi de vergilendiren kazık fiyat

Vergiye de vergi koymuşlar :D
Dünya üzerinde verginin vergilendirildiği başka bir ülke yoktur.

konuyu hortlatıyorum fakat çaya %20 ve süt ürünlerine de yakında % 20 geliyor çay geldi bu arada dolar tam yukarı çıkma zamanlarında tekrardan piyasada referandum etkisi var ve büyüme sağlamak için bolca dağıtılan kredilerin sonrası boşalan devlet kasasını doldurmak için orta sınıfın sırtına binen bir Türkiye üstelik Tüik daha yeni gelir eşitsizliği raporu sunmuşken , devlet kurumu zengin daha zengin oldu demişken ...

Üst Alt