Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam!

Herkes sizin gibi düşünmüyor demek ki, ülkenin yıllar önce durumu bundan daha iyiymiş.. Geçin bunları, söyleyecek sözünüz yok boşa sıkıyorsunuz. İstatistiklere bakalım, her şey ortada. Ben bu konunun doğruluğunu savunmuyorum. Ama buna oy verene müstehak bilmem ne diyenler sadece egolarını tatmin ediyorlar. Aç izle ülkenin seneler önceki içler acısı durumunu, bak ben bu yanlıştır diyebiliyorum. Ya sen ? hiç..

Hadi len. Aldığın 4-5 bin lira maasla lagaluga yapma burda. Git yalakalığa devam et. Bu ekonomiye iyi diyorsan senin ciddi ciddi sorunun var.

Yeter anasını satayım. Bu millet korkudan ne zaman sustuda şimdi bi kukladan korkup susacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hadi len. Aldığın 4-5 bin lira maasla lagaluga yapma burda. Git yalakalığa devam et. Bu ekonomiye iyi diyorsan senin ciddi ciddi sorunun var.

Yeter anasını satayım. Bu millet korkudan ne zaman sustuda şimdi bi kukladan korkup susacak.

mapus yolu yakin son sözlerin neler r'tash?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vay be bizim burda 24 aylık asgari ücret ile alınan Mustang türkiye de 30 yıllık asgari ücret karşılığında alınıyor. İnanılmaz bişey

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Duble yollar duble duble giriyor. Durmak yok uyumaya devam.
Halk köleleştiriliyor. tek bir adama bağlanılmaya çalışılıyor. Sadece belli başlı zengin zümre ayakta kalacak, geri kalanı bir adım ileriye gidemeyecek. Gidişat bu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vay be bizim burda 24 aylık asgari ücret ile alınan Mustang türkiye de 30 yıllık asgari ücret karşılığında alınıyor. İnanılmaz bişey

Sanslisiniz hocam.
Sifirdan baslayan baba parasi olmayan biri icin tr de tutunmak cidden cok zor.
Kendimden ornek vereyim.
Bu sene okul bitiyor tr sartlarinda 2k maasla ise baslarsam opup basima koyarim.
2 3 sene icinde maas tahminen 3.5 4 dolaylarina gelir oyle yurur gider.
Simdi ben sifirdan nasil ev alayim.
Istanbulda minimum 350k
Sifirdan nasil araba alayim min 40k
Gelecege dair umut 0

Sanslisiniz hocam.
Sifirdan baslayan baba parasi olmayan biri icin tr de tutunmak cidden cok zor.
Kendimden ornek vereyim.
Bu sene okul bitiyor tr sartlarinda 2k maasla ise baslarsam opup basima koyarim.
2 3 sene icinde maas tahminen 3.5 4 dolaylarina gelir oyle yurur gider.
Simdi ben sifirdan nasil ev alayim.
Istanbulda minimum 350k
Sifirdan nasil araba alayim min 40k
Gelecege dair umut 0
Valla istersen 7 bin tl al o ülkede boş.
Bu yaz 4 hafta kaldım 3 bin Euro harcadım hiç bişey anlamadım sadece yedim içtim.
Biriktir 28 bin tl bas gel avrupa ya.

bence az bile.
1.6 motor altı için bile ötv %100 kdv ise %50 olmalı . mtv 3 ayda bir alınmalı . benzin mazot 20 tl bandında eşitlenmeli. senelik %100 zam yapılmalı. razı değilsem namerdim .
arabam pert oldu sıfırını alacağım ama umrumda değil . zengin de kodaman da değilim eskiden sinirlenirdim böyle şeylere şimdi ohh diyorum daha da soksunlar diyorum .

ezilen ezilsin altta kalanın canı çıksın !

Üst Alt