Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam!

At arabasına teşvik verdiler mi bu iş tamamdır. Oh gam yok gasavet yok, ülkeden petrol çıkmıyor, eh zaten motor da yapamıyoruz. Tam çözüm olur.

Sigaranın kağıdına da ötv geliyo

Neler dönmüş serhat ya

tütün mağazalarını engellemeye çalışıyorlar,vergi artışı da muhtemelen belli bir fiyat ya da motor için gelecektir,lüks araç tüketimi çok arttı.mercedes satışlarda 4. olmuş ötv ile engelleyemediler.

ama asıl yapmaları gerekeni hala yapmıyorlar,bitirin ülkede ki arazi rantını hep beraber normalleşelim,parası olanlar arsa dükkan alacağına gitsin istihdam oluşturacak yatırımlar yapsın

tütün mağazalarını engellemeye çalışıyorlar,vergi artışı da muhtemelen belli bir fiyat ya da motor için gelecektir,lüks araç tüketimi çok arttı.mercedes satışlarda 4. olmuş ötv ile engelleyemediler.

ama asıl yapmaları gerekeni hala yapmıyorlar,bitirin ülkede ki arazi rantını hep beraber normalleşelim,parası olanlar arsa dükkan alacağına gitsin istihdam oluşturacak yatırımlar yapsın

Bunlar hep 300 odalı saray için

O rahat etsin bana geçirebilir sorun yok

Bu vergilerle babamda yönetir ülkeyi.merak ediyorum bu adamlara oy verenlerin fikri nedir acaba özellikle forumdaki akp li arkadaşlar ne düşünüyor merak ediyorum!!

Motorlu Taşıt derken bunu mu kastediyorlar acaba?

244533-ehliyetine-kavusan-cicisler-den-sevinc-turu-51c8451acf774.jpg

Üst Alt