Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Cevap: Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Real ve Barca arasında eskisi kadar fark yok dikkat edersen. Bence bu sene şampiyon Barca olmayabilir. İzleyip görelim.

Barca daha tam hazir degil, bunu görebiliyorsun. Real cok iyi hazirlanmis bu maclara, iyi oynadilar ama kalite farki konustu. Barca oynadikca daha acilir ve eski formunu yine yakalar.

Benim de Benzema gibi bir forvetim olsa ben de saldırcak yer ararım. Ulan Benzema ilk maçta 3, 2. maçta 2 tane gol kaçırdı ki onları atsa Madrid şov yapıcak.

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Messi geçen el classico da bilerek yapmıştı. Hiçbir sinirlenme yoktu. Mesut ise sinirlendiği için vurdu. Bunu açıklamaya çalıştım ama sen yine farklı açılardan bakıyorsun.

Messi de o maçta sert müdahalelere, ağır tahriklere maruz kalmıştı. Kimin sinirlenip, kimin sinirlenmediğini nerden biliyorsun? Messi dediğimiz adam sinirlerini aldırmış değil. Tıpkı Mesut gibi o da sinirlenebilir.

iniestayı messiyi guardiolayı çirkef statüsüne koyan arkadasın,madridde pepe ve carvolho dısında cirkef oyuncu olmadıgını söylemesi; marcelo, xabi alonso, ronaldo,carvalho, higuain gibi oyuncuları masum olarak göstermesi inanılmaz gercekden..

dünya üzerinde f.bahce kadar çirkef bir takım olamaz diyordum, ancak dün akşamıda gördükten sonra bir daha böyle bir ibare kullanmıycam..

iniestayı messiyi guardiolayı çirkef statüsüne koyan arkadasın,madridde pepe ve carvolho dısında cirkef oyuncu olmadıgını söylemesi; marcelo, xabi alonso, ronaldo,carvalho, higuain gibi oyuncuları masum olarak göstermesi inanılmaz gercekden..

dünya üzerinde f.bahce kadar çirkef bir takım olamaz diyordum, ancak dün akşamıda gördükten sonra bir daha böyle bir ibare kullanmıycam..

Ulan Higuain, Ronaldo, Xabi ne yaptılar? Ben göremedim de. Bi ara Mesut'a tokat atan David Villa'ya saldırmaya kostular o kadar. O da normal bişe.

Iniestayla Messiye cirkefmi denildi burada?

Pepe,Ramos,Carvalho cirkef degilmi?

Ben tartismiyorum artik.

Sadece golleri izleyin ve farki görün.

Marcelonun yaptigini daha yeni gördüm. Simdi birde hangi yüzlen Barcalilara cirkef diyenler var anlayamiyorum.

Hem suclular, hem kaybettiler, hemde güclüler. Aslinda iyi bir dayak hak etmis Marcelo orda.

mourinho forvet almayıp bu tomruk benzema ve yararsız higuainle oynadığın sürece kaybedecen.adam gibi bi forvet almış olsaydın ilk maçta fişi çekmiştin

lan bi agüero tevez ya da rooneyi almış olsalar ilk mac hat tricki vardı adamların

allahın belası uyuz benzema

higuain pintoyu boğazladı dün. ama sadece dünkü maçlar için söylemedim ben, gecen seneki el classicoları falan seyrettiysen bu oyuncuların pekde centilmen olmadıklarını görürsün. iniesta ve messiye çirkef denilirken bu saydıgım oyuncuları temiz göstermenin sacmalıgından bahsettim.

Golleri tekrar izledim de enfes hakikatten.

Messi'nin asist mükemmel adam aşmış artık pas olayında da .

3. goldeki verkaç olayı da müthiş

higuain pintoyu boğazladı dün. ama sadece dünkü maçlar için söylemedim ben, gecen seneki el classicoları falan seyrettiysen bu oyuncuların pekde centilmen olmadıklarını görürsün. iniesta ve messiye çirkef denilirken bu saydıgım oyuncuları temiz göstermenin sacmalıgından bahsettim.

yahu bu adamlar bence dunyanın en buyuk ve anlamılı derbisine cıkıyorlar son maçlar da hepgergin geciyo bu adamlar sinirlenmese garip olur mourinho yu cokseverim ama onun bilerek yaptığı aşikar onu bi kenara koyarsak bence boş muhabbet

not:sinirlenmese garip olurdedim ya casillas hakkaten kral adam

piquenin pasını görünce aklıma barış özbeck kardeşimizin ankaragücü maçındaki şovu geldi

Hayri d'daşın bahsettiği şov. Bende oradaydım :animation:

[video=youtube;Zg5-sIgzWx0]https://www.youtube.com/watch?v=Zg5-sIgzWx0[/video]​

Üst Alt