Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Busquets+Pedro Dünya'ya gelmiş en şaban, en çirkfef iki futbolcudur. Dün Khedira'ya nasıl sarı kart göstertmek için havada uçup, yere düşünce 6-7 defa yerde dönmesiyle bir kez daha ispat etti zaten.

Şöyle bakalım olaya;

Real Madrid'in çirkefleri; Pepe-Ramos-Mourinho en çok göze batanlar. Dün Mesut çirkef değildi, adamı sinirlendirdiler orda herkes o tepkiyi verebilirdi.

Barcelona çirkefleri; Busquets-Pedro-Valdes (özellikle bu 3 isim futbol yoksunudur birde) -Alves-İniesta-Messi-Guardiola-Pinto

Kısaca Xavi-Abidal haricinde düzgün bir adam yok gibi Barcelona'da. Ha efendilik olarak son bir de Fabregas eklendi Barcelona'ya o kadar.

Busquets+Pedro Dünya'ya gelmiş en şaban, en çirkfef iki futbolcudur. Dün Khedira'ya nasıl sarı kart göstertmek için havada uçup, yere düşünce 6-7 defa yerde dönmesiyle bir kez daha ispat etti zaten.

Şöyle bakalım olaya;

Real Madrid'in çirkefleri; Pepe-Ramos-Mourinho en çok göze batanlar. Dün Mesut çirkef değildi, adamı sinirlendirdiler orda herkes o tepkiyi verebilirdi.

Barcelona çirkefleri; Busquets-Pedro-Valdes (özellikle bu 3 isim futbol yoksunudur birde) -Alves-İniesta-Messi-Guardiola-Pinto

Kısaca Xavi-Abidal haricinde düzgün bir adam yok gibi Barcelona'da. Ha efendilik olarak son bir de Fabregas eklendi Barcelona'ya o kadar.

Yalan lan.Marcelo'yu bile eklememişsin

Kulağını çektiği adamı mı soruyu soranı mı tanımıyor haberde biraz anlamadım ama yine de döktürmüş üstad. :005:

Mourinho , Pepe , Marcelo , Ramos , Ronaldo , Busquets , Pedro , Mascherano ,Dani Alves , David Villa , Pinto , Valdes

çirkef takım kurdum :lol: teknik direktörü bile var :D

Mourinho çekememezlikten ve kıskançlıktan oraya buraya saldırıyor. Barcelona'nın daha büyük olduğunu kabul et. Sezon başı Barça takımı hazır değil ve yenemiyorsun.

Gercekten tanimiyordur belki allah allah ya. elin capulcusu gelmis adama artislik yapiyor. Mourinho kadar efendisi yoktur.

Üst Alt