Moussa Dembélé'de Sona Doğru! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moussa Dembélé'de Sona Doğru!

Podolski çok yönlü bir oyuncu. Dembele tarzı hızlı oynayan adamlarla da çok iyi iş yapar.
Eren Derdiyok bana göre abartıldığı kadar önemli ya da sanıldığı kadar bulunması zor bir futbolcu değil. bizim ligde fizikli, ortalama top kontrolü olan her forvet kral oluyor. Zaten görünen köy kılavuz istemez. Derdiyok gündemimizde değil, iyi ki de değil. Bu arada Donk gibi kimi oyuncular küçük takımda iş yaparlar. Derdiyok da öyle... Elmander ayarında falan hele asla değil.

Ama bu Dembele iyi oyuncu. Umarım alabiliriz.

ingiltere ve fransa 2'de sağlam topcular var. scoutları tamamen buralara yönlendirsek bu sene icin sağlam 3-4 topcu kazanırız.

Bana göre sağlam alternatif hazır. Podolski.
Podolski kim ne derse desin büyük futbolcu. Mental anlamda mükemmel işler yapıyor. Bu sezon özellikle Riekerink'ten sonra Umut Bulut yerine forvete geçince, yaptığı koşular futbolcularımız tarafından değerlendirilebilse inanılmazdı. Keşke Podolski'yi Elmander ile oynatabilseydik. Ben her türlü ilk 11'e adını yazarım. Ama second striker, ama tek forvet, ama sağ-sol açık...

Lig'de Etoo var, Gomez var, Van Persie var. Net söylüyorum iyi bir Galatasaray'da Podolski hepsini geçer.
Dembele transfer edilirse bana göre hücum hattımız fazlasıyla zengin hale gelir. Ekstradan transfer yapmaya gerek kalmaz. Sinan Gümüş, Podolski, Dembele, Bruma, Yasin ve tabi ki Sneijder... Kullanmasını bilene bizim ligin standartlarında mükemmel seviyede bir topluluk. Zaten Riekerink kalsın istememin en önemli sebebi bu. Adam kullanmasını biliyor. Bana göre Bruma parlama yapacaksa bu adamla yapar.

Kadromuzdaki Koray, Bruma, Telles, Linnes, gelirse Dembele... Birlikte çalışmak için Riekerink'ten iyi hocayı kolay kolay bulamazlar. Biraz da geleceğimize yatırım yapalım. Seneye şampiyon olsan ne olur, uzaya gitsen ne olur. Artık futbol ekonomisine bakıştaki devrime ayak uydurmamız, kadro değerimizi para harcamadan ya da az para harcayarak arttırmanın yollarını öğrenmemiz gerekiyor.

Podolski'ye dönersem bu sezonki bitik Galatasaray'ı taşıyan isimdir. Bence kadromuzdaki önemli bir şans.

Elmander-Podolski yazmissin ya ne ikili olurlardi ya! :( Kan alirlardi super ligden!! :(

Ama unutmaki basimizdaki hain GS i sabote etmek icin eldeki 2 on liberoyu yollayip lige on liberosuz baslatti GS i. Resmen sabote etti ve ilk yari sonunda havlu attik lige.

2. Yari donk denen gerizekaliya bir dolu para odedi. 2. Yari transfer sezonu bittikten sonra da elimizdek tek golcuyu yolladi ki yerine adam almak durumunda kalmasin.

Boylece GS in sampiyonluk ihtimalini kasten sifirladi.

Dursun gibi bir hain, hocalara , taraftarlara verdigi sozu tutmayan bir yalanci GS i yine sabote etmek icin elinden geleni yapacaktir.

Dolayisi ile dursun haini varken bisey beklemeyin.

scout ekibi fena degil aslında.

carole-denayer'ı kimse tanımıyordu, bulup getirdiler. emre mor'u bir sene önce keşfetmisiz ama yönetim vurdumduymaz olunca askıda kalmıs.

tabi yönetim en büyük engel. scout bulmasına bulurda, bu adamları kim bitirecek?

Scout ekibi fena değilde başındaki adamlar yollanmalı. Emre Utkucanlar vs. Muslera berbat kaleci, elleri küçük diye diye az kalsın alamayacaktık.

arkadaşlar 30 kere aynı şeyi yazmanın manası yok,gelmez falan...parayı veren düdüğü çalar.alırsak alırız,almazsak almayız.şu an alıyo gibiyiz,buna odaklanalım :)

fm profili var mı

moussa+dembele+2013.PNG

Son düzenleme:
Üst Alt