# Moussa Sow - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Moussa Sow

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Moussa Sow

La adama sıkıyor diyorduk. :asd:

AhZ56jWCMAEZect.jpg

Hala sıkıyor bence. Böyle bir şey yapmak çok zor değil.

Galatasaray 12 milyon euroluk bir teklif yapacak ve bu belge bu elemanın eline geçecek, bu da yayınlayacak, yahu bu belgeyi Galatasaray kulübünden alıp twitterda yayınlamak bu kadar kolay mı ? Spk'ya kayıtlı bir şirket olarak öncelikle KAP'a bildirim yapman gerekiyor, bu belgenin ortalıkta gezmesine izin verilmesinden önce.Galatasaray'da böyle bir şey bugüne kadar olmamış, bundan sonra da olacağını sanmıyorum, hem Fatih Terim değil mi Reyes'in maliyeti yüksek diye karşı çıkan, ardından da "hoca yüksek maliyetli oyuncu istemiyor" gibisinden açıklama yapan Ali Dürüst değil miydi ?

Kısacası ben belgenin sahte olduğuna inanıyorum,uluslararası yazışmalarda kullandığın antentli kağıt böyle mi olur, adres telefon bilgisinde Tel: xxxxx Faks:yyyyy yazılmış.Her neyse uzatmanın anlamı yok, kadroda 2 tane yabancı forvet varken bir tane daha yabancı forvet alacaklarına imkan vermemekle birlikte belgenin de sahte olduğunu düşünüyorum.

Doğru tespit aynen katılıyorum.

5 dk da bu çıktı, biraz daha uğraşılıp şu elemanınkinden daha gerçekçisi bile yapılabilir. Benimki biraz paint terk. :asd:

Ads%C4%B1z1.png

Sayfanın koyulaştırılma imkanı varsa,Galatasaray Spor Kulübü yazısı ile İmza kağıtla aynı renkte,o yüzden oraya yapıştırıldığı anlaşılamaz.İyi çalışma.

Ayrıca arkadaş belgenin üstüne "Cimbom007" yazmış farkındaysanız,yani bu işlerden anlayan biri belli ki.

Mahkemeye verceksin bu gerizekalıyı evrakta sahtecilikten.Bir daha boyundan büyük işler yapmasın

Sow bence çok iyi tam aradığımız tipte bir forvet.Gelse havalara uçarım okadar seviyorum.Ama bu adam bence yalancının önde gideni.O resme falan da çok güvenmeyin derim.Ben engellemişim zamanında twitterda okadar söylüyorum kendinizi kaptırmayın...

Bu adam kolpa geçen transfer dönemindede sürekli yalan söylüyordu yalanlarından bazıları ;

Hamit ve podolski devre arasi Galatasaray'da!!!!!!!

Arshavin en gec Sali gunune kadar Istanbul'da.

Arsavin ve diego hayirli olsun. Tebrikler yonetim. Tesekkurler Unal Aysal.

KONU KİLİT !!!

Cevap: # Moussa Sow

böyle bir belge nin internete olmasi hic güzel bir olay degil belge dogru veya degil benim icin önemli degil yanlis bir olay.

Cevap: # Moussa Sow

allaaaaah yandım ulaaayn. dağıtır aga bu adam bizim ligi uçurur. hadi be koçum aysal bastır koçum getir sowu getirrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt