Muğdat Çelik ile Prensip Anlaşmaşına Varıldı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muğdat Çelik ile Prensip Anlaşmaşına Varıldı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muğdat takım oyuncusudur nasıl 2011-12 sezonundan Engin Baytar'dan inanılmaz katkı aldıysak Muğdat da o katkıyı verecektir ayrıca kontra atak futbolcusu olarak tanımlamak yanlış olacaktır tam tersi dar alandan çok ama çok iyi çıkan bir futbolcudur. Yasin sözleşmesi bitti yerine bonservissiz yerli olarak alınabilecek 2-3 futbolcudan 1 tanesini alıyoruz o yüzden itiraz etmeye gerek yok uygun bir maaşla sezonda sonradan girip fazlasıyla katkı yapabilir. Yasinden bu sene 0 katkı aldığımızı düşünürsek ondan daha kötü olamayacağı kesin gibi diyebiliriz :D

Çok paramız var gibi muğdatı bela etmeyin başımıza
Büyük takım futbolcusu olmak çoooook farklı bir olay.
Bunu anlayan Ve bilmeyen arkadaşlar gibi, anlamayan arkadaşlar da var.Sonra gönderene kadar dibimiz düşüyo...

screenshot2018-05-30at123106am.png

Ufff su karta bakin boyle bir yedek forvetimiz olmadi gel altik reyizzz bjk fb kapmamali

sırf şu haşin bakışı bile transfer etmemiz için yeterli sebep

GSC App

Çok paramız var gibi muğdatı bela etmeyin başımıza
Büyük takım futbolcusu olmak çoooook farklı bir olay.
Bunu anlayan Ve bilmeyen arkadaşlar gibi, anlamayan arkadaşlar da var.Sonra gönderene kadar dibimiz düşüyo...
Zaten o yüzden bonservis vermeden 3 senelik toplam 1.5 m euro gibi bir para verilecektir şöyle düşünebiliriz Yasin Öztekin'in yerine geleceği için %50 kar etmiş oluyoruz hem Yasin'in 1 m euro maaşından kurtuluyoruz hem de daha uyguna yaş ve performans olarak iyisini alıyoruz. Finansal açıdan doğru hamle olacaktır hele ki 3 kulvarda oynayacağımızı düşünürsek bence faydalı olacaktır

Yasin ile kıyaslanmasını pek doğru bulmuyorum açıkçası.

Yasini Anadolu ya versek Muğdat tan daha etkili olur orada adım gibi eminim. Bizim için yetersiz olması Anadolu için gayet iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Siklet farkı var.

Ayrıca Yasin Trabzon da oynamış, Dortmund altyapısı görmüş birisi. Biraz beynini kullanınca faydalı olabiliyor bildiğimiz üzere ama ne zaman kendini aşan işlere girişince kendini CR7 sanınca saçmalıklar ardı ardına geliyor. Özetle beyinsiz malın teki işte.

sent via GSC

Yasin ile kıyaslanmasını pek doğru bulmuyorum açıkçası.

Yasini Anadolu ya versek Muğdat tan daha etkili olur orada adım gibi eminim. Bizim için yetersiz olması Anadolu için gayet iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Siklet farkı var.

Ayrıca Yasin Trabzon da oynamış, Dortmund altyapısı görmüş birisi. Biraz beynini kullanınca faydalı olabiliyor bildiğimiz üzere ama ne zaman kendini aşan işlere girişince kendini CR7 sanınca saçmalıklar ardı ardına geliyor. Özetle beyinsiz malın teki işte.

sent via GSC
Yasin 2014-15 sezonundaki 3 kupadan sonra ben kralım havasına girdiğinden beri boştaki arkadaşına bile pas atmamaya başladı yoksa Yasin bencil oynamayıp egosuna yenik düşmese çok iyi bir rotasyon oyuncusu olacaktı. Kupa maçlarında Sinan Gümüş'e uygun pozisyonların kaç tanesinde sırf Sinan formayı almasın diye pas vermediğini gördük. Garry Rodrigues bize gelene kadar topla takım değiştirmiş Paok harici hiçbirinde tutunamamıştı ki Paok performansını sergilendiğinde yaş olarak da 25'lerdeydi bazı futbolcular gelişimine ne yazık ki geç başlayabiliyor potansiyelini bulduğu takımda da zirveye doğru tırmanıyor. Burada Muğdat'ı Garry'le bir tutmaya çalışmıyorum ilk 11 de 2 tane kanat oyuncusu belli biri Garry biri Feghouli bunların arkasında olacak 2 oyuncu da Emre Mor ve Muğdat olma ihtimali çok yüksek gibi gözüküyor

Yasini tek kelimeyle özetleyen pas tercihi bu videodadır

Ben yerli yabancı yada anadoludan gelen topçulara karşı değilim lakin muğdat forvetse neden alınmak isteniyor gomise yedek mi olabilir mi sizce böyle birşey muğdatla herhangi bir derbiye çıkabilirmiyiz ? + olarak sinan niye duruyor muğdatın yapması beklenen işi zaten sinan yapıyor hemde yerli daha genç.

yok kanat içinse fark yaratır mı kapalı savunma açabilir mi , topu alıp sıfıra inip pozisyona sokabilecek mi takımı rodrinin yaptığı gibi ? akhisarda olduğu gibi boş alan bulamıyacak böyle durumlarda ne yapacak ? topsuz alanda ne yapıyor ? naga yada marianoyla anlaşabilecek mi , savunmaya yardım ediyor mu ?

Ben yerli yabancı yada anadoludan gelen topçulara karşı değilim lakin muğdat forvetse neden alınmak isteniyor gomise yedek mi olabilir mi sizce böyle birşey muğdatla herhangi bir derbiye çıkabilirmiyiz ? + olarak sinan niye duruyor muğdatın yapması beklenen işi zaten sinan yapıyor hemde yerli daha genç.

yok kanat içinse fark yaratır mı kapalı savunma açabilir mi , topu alıp sıfıra inip pozisyona sokabilecek mi takımı rodrinin yaptığı gibi ? akhisarda olduğu gibi boş alan bulamıyacak böyle durumlarda ne yapacak ? topsuz alanda ne yapıyor ? naga yada marianoyla anlaşabilecek mi , savunmaya yardım ediyor mu ?
+Savunmaya yardım ediyor
+Kanat ve Sahte 9 çok ama çok iyi oynuyor
+Özellikleri açık alan oyuncusu gibi gözükse de dar alan beceresi oldukça yüksek ve doğru tercihlerde bulunuyor
+Ben gol atayım gibi takılan oyuncu değil eğer boşta arkadaşı varsa kendinden önce onu düşünür.
+Bu transferdeki asıl amaç 4. kanat oyuncusu olmasıdır hatta Emre Mor gelirse 5. kanat oyuncusu olacaktır diğerleriyle rekabeti arttırmak adına ucuz bir hamle yapılıyor şu da var CL, lig ve kupada yaklaşık 50-55 maç civarında yapacağız o yüzden bu tarz bir rotasyon oyuncusuna ihtiyacımız var.
+Rotasyondan gelip Yasin Öztekin'in 14-15 sezonundaki katkısı verebilir tamamen takım oyuncusudur.
+Engin Baytar kadar hırslı ve mücadelecidir Yasin gibi kolay yıpranmaz tam tersi hırslanır pes etmeme özelliği de var.

Garry - Feghouli(İlk 11 oyuncularımız olacaktır) sonrasında Emre Mor - Sinan gelecektir en son da Muğdat olacaktır 9 numara olarak da yabancı bir forvet geleceğini düşünürsek(Niasse olabilir) sezon da 10 civarında maça çıkar kısacası Yasin kalsa 1 m euro vereceğimize 2-3 yaş gencini ve formda olanını yarı fiyatına alıyoruz bir nokta da güzel hamle diyebiliriz.

+Savunmaya yardım ediyor
+Kanat ve Sahte 9 çok ama çok iyi oynuyor
+Özellikleri açık alan oyuncusu gibi gözükse de dar alan beceresi oldukça yüksek ve doğru tercihlerde bulunuyor
+Ben gol atayım gibi takılan oyuncu değil eğer boşta arkadaşı varsa kendinden önce onu düşünür.
+Bu transferdeki asıl amaç 4. kanat oyuncusu olmasıdır hatta Emre Mor gelirse 5. kanat oyuncusu olacaktır diğerleriyle rekabeti arttırmak adına ucuz bir hamle yapılıyor şu da var CL, lig ve kupada yaklaşık 50-55 maç civarında yapacağız o yüzden bu tarz bir rotasyon oyuncusuna ihtiyacımız var.
+Rotasyondan gelip Yasin Öztekin'in 14-15 sezonundaki katkısı verebilir tamamen takım oyuncusudur.
+Engin Baytar kadar hırslı ve mücadelecidir Yasin gibi kolay yıpranmaz tam tersi hırslanır pes etmeme özelliği de var.

Garry - Feghouli(İlk 11 oyuncularımız olacaktır) sonrasında Emre Mor - Sinan gelecektir en son da Muğdat olacaktır 9 numara olarak da yabancı bir forvet geleceğini düşünürsek(Niasse olabilir) sezon da 10 civarında maça çıkar kısacası Yasin kalsa 1 m euro vereceğimize 2-3 yaş gencini ve formda olanını yarı fiyatına alıyoruz bir nokta da güzel hamle diyebiliriz.

Güzel analiz sadece son kısım yanlış yasinin sözleşmede kur sabit olduğu için 3 milyon tl civarı maaş veriyorduk, muğdat için 500 bin euro rakamı dolaşıyor oda 2,7 milyon civarı ediyor ki ben 500 den yukarı olduğunu düşünüyorum.

sırf isminden dolayı istemiyolar

nasıl olsa beleşe alıcaz 500 bin € + maç başı 5bin felan yapsınlar gelsin.

Yasin gidip yerine aliniyorsa ve daha az kazaniyorsa yeni kupa mac futbolcumuz hayirli olsun derim. Sonucta uefa sattin kadar alirsin cezasi verirse zaten bonservisi elinde bulunan ve kiralik oyuncu getiririz. Bu eleman da onlardan biri. Ne yaziki alt yapi o kadar kötükü böyle oyunculari almak mecburiyetinde kaliyoruz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Asamoah yerine nagatomo gelirken neler soylendigini az cok hatirlayin . Ayni kisiler sezon sonunda "once nagatomonun bonservis isini halledin" demeye basladilar

Keza bruma icin keske sociedad 8 milyonluk opsiyonu kullansa da elimizde patlamasa dendi , satarken ise bu yetenekte adam icin 15 milyona evet mi denir yazilari okuduk

Rodrigues icin ise 3,5 u cope attigimiz soylendi , simdi 20 begenilmeyip , bu fiyata satarsak onun gibisini 30 a bile bulamayiz deniyor

Oyuncularin performans veya fiyat dalgalanmalarini elbette tahmin edemeyiz , elestirim buna degil .. ama bu kadar isabetsiz tahminler varken her yeni isim gundeme geldiginde net yargilara varip fikir beyan etmek de kendini komik duruma dusurmek oluyor

Yanlis anlasilmasin , gelsin diyenler icin de gelmesin diyenler icin de soyluyorum bu sozleri .. seyircinin kendisini surekli her transferde scout ekibi ya da teknik direktor yerine koymasi , hatta bazen mali isler sorumluluguna soyunmasi hakkaten absurd bir durum

Çok fazla gömmüşsünüz. Muğdat ligde alınabilecek 2-3 yerliden biri, ucuza da geliyor gibi, neden tepki gösterdiniz anlamadım. Bu sene bu adam bizim yedeğimizde olsa en iyi hamle oyuncumuz olurdu, hızı yeter

Olursa hayırlı olsun. Beğendim oyuncu. Büyük takımda oynaya bilirmi tek soru işaretim.

Akhisar feneri üç kez yendi ise bunda muğdat ın payı çok fazlaydı

Yahu adamın bonservisi yok makulde bir ücret alacak gelirse neyine burun kıvırıyorsunuz hem kanatta hem gizli forvet oynayabilen bir oyuncu şu finansal durum da 5 milyon euro verip alacağın emre akbaba da gelip yedek oturacak burada ayrıca yasin gibi öküz bir arkadaştan kurtulacaz.Muğdatın sırf bu sene fb maçlarındaki performansı bile yeterli gelmesi için.

2 senedir donk ne donk gitsin diyenler , simdilerde "yani 1+1 mantikli duruyor" diye tornistan ettiler.

mugdat sana 2 kontrada fb deplasmani kazandirsin , bugun gomenler kral ilan eder ,hic merak etmeyin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt