GSC Scout - # Muğdat Çelik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Muğdat Çelik

Yasin Öztekin'den boşalan yere monte edilebilir kontra atak silahı. Gerektiğinde 3. 4. forvet olarak da bekler. Bedava.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallahi hic bir zaman yerli futbolcu şu alınsın bu alınsın diye ısrar etmem ama bu çocuk harbiden futbolu biliyor ok net.
O kadar boş adamlara paralar verilip denendi bu aşamasında denemeye değer.

O kadar iyi mi oynadı yaw bu

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Akhisar her topu ileri vurdu. Muğdat'ın yanında da kimse yok. Muğdat uzun topların indirebildiğini indirdi arkadaşlarının çıkmasını bekledi, indiremediği zaman da feci şekilde rahatsız etti stoperleri. Topu yine o bölgede oyaladı, yine Barbosa, Onur ve ters kanat beki çıktı sayesinde.
Başka konuda yazdım, yan sanayii Tevez gibiydi.

Ama ben transferini istemiyorum. Yasin'den, Eren'den daha fazla katkı verir eminim ama kulübede çürümesini istemiyorum. Çok severim hemşerimi. Biz o katkıyı verecek daha genç başka bi oyuncu buluruz.

Top ile çok iyi ama büyük takım oyuncumu tartışılır.
Çok fasla topla oynuyor.

Ve üstelik yaşı olmuş 28. Erkan Zengin gibi fos çıkma ihtimali mevcut büyük takıma giderse

Acik veya dar alan fark etmiyor her türlü oynuyor

Bizde olmasa da bulundugu takimdan daha iyisini hak ettigi kesin

Skor aldıktan sonra kontra ile çok işimize yarar bu adam aslında,akıllı olduğundan ofsayta kalmadan pozisyona giriyo,1-2 yıl güzel katkı alabiliriz zatrn yedek lazım bize.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt