GSC Scout - # Muğdat Çelik - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Muğdat Çelik

Bizim kulüpte açlık sınırı 2 m olmazsaydı dediğin gibi olmadı yollarız ne olacak derdim.

Ama 2 milyondan 3 senelik sözleşme veririz buna sonra uğraş dur.
O da yöneticilerin hatası olur. Mesela Erman Kılıç' a o kadar verilmedi, tutmadı, zarar da edilmedi. Ki Muğdat Erman' dan daha potansiyelli oyuncu.

İlle Muğdat transfer edilsin diye demiyorum. Hoca isterse, fahiş yıllık ücret ve uzun kontrat istemezse neden olmasın?. Olgunluk döneminde, kendine de güveniyorsa büyük takımda şansını denemek isteyecektir. Empati yapıyorum, ben olsam isterdim şahsen...

O da yöneticilerin hatası olur. Mesela Erman Kılıç' a o kadar verilmedi, tutmadı, zarar da edilmedi. Ki Muğdat Erman' dan daha potansiyelli oyuncu.

İlle Muğdat transfer edilsin diye demiyorum. Hoca isterse, fahiş yıllık ücret ve uzun kontrat istemezse neden olmasın?. Olgunluk döneminde, kendine de güveniyorsa büyük takımda şansını denemek isteyecektir. Empati yapıyorum, ben olsam isterdim şahsen...

Ücreti makul yapsalar bende isterim ama ismimiz geçtiği an patlıyor gidiyor.

yedek oyunculara da ihtiyacimiz olacak gelecek sezon; bu illa mugdat olmasina gerek yok lakin düşük maliyetli topçulari tercih ederim

Ödenen bonservis itibariyle Yasin transferine karşı çıkanlardandım. Kötü örnek olarak gösterilmiş ama şampiyonluklarımızdan birinde direkt katkısı oldu adamın, fena mı oldu?. Muğdat da Yasin gibi bir sezona katkı yapsa yeter. Dedim ya, olmadı Erman gibi paketleniverilir, taliplileri illa ki olacaktır.

Gerçekçi olmakta fayda var; burada ismi geçen yerli futbolcuların alayını yerin dibine batırmak kulüp ve kadro gerçekleriyle örtüşmüyor. Yabancı futbolculardan piyasası iyi olanlar ya ülkemizi tercih etmiyor, ya paramız yetmiyor. Alabildiklerimiz de belli yaşın üstünde, kariyerlerinin muhtemel son transferi olarak geliyor. Bu yolun sonu ''Veteran takımı'' olmaya gider...

Herkes Erman olur diyor da Engin olursa nasıl katkı alacağız bunu kimse düşünmüyor. Seneye 3 kulvarda mücadele edeceğiz sırf yerli diye dışlamayın.

Bende hemen hemen tüm yerliler için bu şekilde düşünüyorum ancak uefa'dan bize satabildigin kadar al cezası gelecek.
Ve bize yedek yerli oyuncu lazım.
Soner ve Mugdat'in sözleşmesi 20 gün sonra bitiyor bu iki ismi senelik 1 milyon euro gibi bir rakama ikna ederek.

Yasin,eren,selçuk gibi çöplerin yerine yedek lazım ve bu iki oyuncu gibi yerli beleş oyuncu bulamayız

Daha iyi bir takimi hak ettigi kesin

Küme düsme hattinda degil de ilk 10'a oynayan takimlardan birini hak ediyor

gelsin bencede bonservisi yok ve oyun tarzını beğendim bu adamın,düşük maaş vermek lazım tabi

2 senelik sözleşme yapılmalı ve ilk senenin sonunda bedelsiz fesih hakkı koymalıyız

Ama haber bir o kadar saçma ,Terimin kararı bekleniyor ne yaw Terimin onaylamadığı adamla mı görüşecekler

Üst Alt