Muğdat Çelik'in Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muğdat Çelik'in Maliyeti Belli Oldu

kralspor5962.jpg

Sadece Yönetimi değil Muğdatı da tebrik etmek lazım. Bu kulüpte kimlerin ne kadar para aldığını herkes gibi o da biliyor. Buna rağmen TL üzerinden olan ve her yıl performansına göre uzayacak bir sözleşmeyi kabul etmiş. Üstelik Lig ve Avrupa maçlarında oynar ise uzayacak, yani belli çalışmaya geliyor.

Galatasaray'da gördüğüm en akıllıca anlaşma olmuş . Yapmamız gereken bu çok da zor bir iş değil . Ancak böyle yaparak toparlayabiliriz bir şeyleri . Muğdat da Galatasaray da iş yapar yapmaz onu göreceğiz lakin çok pozitif bir sene geçirmiş kanat rotasyonunda iş yapabileceğini düşündüğüm bir oyuncuyu zarar etme şansı olmadan çok uygun bir maaşla almak güzel iş :tbr:

Sadece Yönetimi değil Muğdatı da tebrik etmek lazım. Bu kulüpte kimlerin ne kadar para aldığını herkes gibi o da biliyor. Buna rağmen TL üzerinden olan ve her yıl performansına göre uzayacak bir sözleşmeyi kabul etmiş. Üstelik Lig ve Avrupa maçlarında oynar ise uzayacak, yani belli çalışmaya geliyor.
İmza .

çok iyi anlaşma ülkede ki diğer anlaşmalara göre makul ve hak edilen ücreti alıcak performansını beğenmediğimizde ise zaten FT oynatmaz ve doğal olarak devam etmeyiz , beğendim anlaşmayı

belhanda ya 18 milyon TL+ küsürat veriyoruz adam 9 kat dan daha ucuza gelmiş

Iki çift kelam da burada bir çok kez taraftarı eleştirenlere. Kimsenin hiç bir oyuncu ile alıp veremediği yok, hangi takımdan gelir ise gelsin.

Kızılan nokta bir çok oyuncuya geldikleri kulüpte aldıklarının misli, böylece ederinin çok fazlası verilmesi idi.

Böyle makul ve ederinden fazla olmadığı zaman tepki yok denecek kadar az oluyor.

Acıdım la Muğdat'a adam büyük takım sevdasına trilyonu bırakmış Kayseri 2 katını teklif etmiş adama

Ayni taraftar fegouli yi kacirmayin , buna o kadar bonservis bedava (3-4 milyon euro idi sanirim) , 3,85 milyon euro da olsa kacmaz , fegouli bu abi de dedi

Bu transfere çok saydırdım ama tarihimizin en mantıklı kontratlarından birini yapmışız.

Ben hala verimli olacağını düşünmüyorum ama en azından öyle bir duruma gelirsek sadece 1 senede kurtulma şansımız olacak.

Üst Alt