Muğdat Çelik'in Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muğdat Çelik'in Maliyeti Belli Oldu

Ayni taraftar fegouli yi kacirmayin , buna o kadar bonservis bedava (3-4 milyon euro idi sanirim) , 3,85 milyon euro da olsa kacmaz , fegouli bu abi de dedi
Hem doğru hem yanlış bir bilgi, daha dün gibi hatırlıyorum bir çoğunu. Birinci bölüme gelirsek, evet Feghouli'nin bonservisi çok uygundu. Ama buna rağmen, özellikle bonservisi dile getirenler açıklanan maaşı görünce tepki gösterdi.

Neden mi çok iyi hatırlıyorum, çünkü geçen yaz alınan nerede ise her oyuncunun maaşına benzer reaksiyonlar verildi. Hala daha da bu tepkiler devam ediyor.

Kendine epey güveniyor olmalı ki böyle bir sözleşmeyi kabul etmiş. Yoksa bonservisi elindeyken, ligden birkaç kulüp daha yüksek bedel ve süreyle transfer edebilmek için teklifte bulunmuştur mutlaka...

Olumlu düşünmek lazım, Akhisarda oynadığının bir tık daha üstüne çıkabilir. Onun yerinde olsak hangimiz kendimizi futbola adamazdık?. Haydi aslan, artık olgunluk çağını yaşıyorken karşına çıkan hayatının fırsatını iyi değerlendirirsin umarım...

Mugdat hakkinda tek umudum su forum da itin seyine sokulmasi, forumun cenabetligi ve dediginin tersi cikmasi benim icin tek umut Mugdat hakkinda

+

Maliyeti de fazla degil, ben begendim kontratini

Ayrıca Sinan, bilinçli olarak direk sana yazıyorum, her ne kadar burada taraftarı transfer budalalığı ile suçlayan başkaları da olsa bile. Bu Platformda bulunan taraftarın büyük kısmı bu yaz muhteşem transferler beklemiyor. Şikayet edilen maliyeti uygun ama katkı sağlayacak adamların alınabilecek olmasına yönelik, misal sözleşmesi bitmiş veya kiralık oyuncular.

Faydalı olacağına inanıyorum hemşehrimin,hayırlı olsun. Bu arada Mersin'de Mugdat Dede adak,Mugdat Cami var ismi ordan demekki

Yapılan sözleşme, özellikle yerli futbolcuların transferinde bir milad olmalı; keşke tüm kulüplerimiz bu yolu izlese. Yetmedi mi bir süreliğine parladı diye umutla transfer edilen futbolcuların, iş bilmez yöneticiler marifetiyle sunulan sözleşmeyi kaptıktan sonra yatışa geçmek suretiyle kulüpleri sömürdüğü?. Selçuk ve Tarık' ın almaya devam ettikleri paraları ve kulübün düştüğü mali açmazı düşündükçe futboldan tiksiniyorum.

Yabancı oyuncular için de böyle aslında. Mevcut kulübünde çok yüksek ücret almakta olan Feghouli' yi, o ücretleri vererek transfer etmek zorunda değildik mesela. Tamam, kaliteli futbolcu ama şartlarını sorarsın, bu ligde oynanan futbolun, hiçbir futbolcunun 3.850 m Euro almasını gerektirmediğini görüp vazgeçmeyi bilmen gerekir, başka futbolcu mu yok sanki?...

Güzel anlaşma olmuş. Muğdat açısından ekonomik yönüyle kötü gözükse de Muğdat için de gayet iyi bir anlaşma. Aldığı ücretin altında ezilmeyecek bir rakama imza attığı için kafa olarak daha rahat olacaktır. Hayırlı olsun.

——————

Buradan yola cikarak dusunursek belki Mustafa baskan doneminde oyuncu almamiz uzayacak ama bu yapilan sıkı pazarlık sebebi ile belkide.

Uefa kriterleri malum. Ilk uymadigimiz anda milan gibi 2 yil men. Iyiki basimizda ciddi bir baskan var.

Üst Alt