Muhteşem Kareografi


[video=youtube;3yHnsFg313E]https://www.youtube.com/watch?v=3yHnsFg313E[/video]

Spider-cam

[video=youtube;EvSNRjiIV9g]https://www.youtube.com/watch?v=EvSNRjiIV9g[/video]

not: yenildik , en kötü sezonumuz bari bu maçı bu sezonu bu görüntülerle hatırlayalım diye koydum.

umarım silinmez.


1-arena.jpg


blank.gif


blank.gif


2-arena.jpg


4-arena.jpg


twitter-tribundergi.jpg


gs-fb-koreo.jpg
257k8lc.jpg
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem Kareografiİçimden izlemek gelmiyor , hatta kareografi görüntülerini de aklımdan silmek istiyorum.
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem KareografiKonuyu açan arkadaş yanlış anlamasın ama,şuanda zerre umrumda değil,bu kareografi.Tek şey istiyorum Yönetim İstifa.
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem KareografiOnca güzel şeyi gölgeleyecek bir sonuç aldığımız için insan şevkle izleyemiyor. Ah ulan kazansaydık da şu anı doyumsuzlaştırsaydık.
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem KareografiDiğer foruma da yazdım burada Şampiyonlar Ligi maçı yapılmalı, Galatasaray 2 sene sonra orada olmalı, Buraya Real, Barça gelmeli.
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem Kareografiultraslan gene reklamını yaptı biz izledik. tebrikler ne diyim. büyük başarı. birileri tribünde kendilerini tatmin etsin biz de alkışlayalım...
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem Kareografi"Sen varya sen"'i söylemeye basladiktan sonra baskimizda azaldi. Bu sacma sapan tezahüratlari biraksinlar artik.
 
Cevap: Galatasaray 1 - fenerbahce 2 - Muhteşem Kareografiultraslan gene reklamını yaptı biz izledik. tebrikler ne diyim. büyük başarı. birileri tribünde kendilerini tatmin etsin biz de alkışlayalım...tekyumruk nerde onlar niye kareografi vs yapmıyor..uA ne yapsa batıyor mu ya ses rekoru bizde kareografiye kimse laf edemez.ve dün taraftarlarımız harikaydıı herkez bağırıyordu müthiş atmosfer olusturduk valla herkez imrendi..
 
Cevap: Muhteşem KareografiKoreografie hos guzelde ultrAslan yazisi ne gerek? Oraya da baska birsey yapilsaydi daha iyi olmazmiydi? Ila kendi reklamini yapacaklar...
 
Cevap: Muhteşem KareografiSpiker bozuntuları kareografiyi öveceklerine kameralarını övüyorlar, lan sanki kameralar yarattı o görüntüyü
 
Cevap: Muhteşem KareografiGidenlerin emeğine yüreğine sağlık uzun bir süre maçı önde götürdüysek onların sayesinde.Harika bir destek harika bir görüntü vardı.
 
Üst Alt