Muhteşem Kareografi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muhteşem Kareografi

Cevap: Muhteşem Kareografi

Dün taraftarın hakkını vermek lazım müthiştiler tek kelimeyle. Kareografi olarak gene Türkiye'de ilki gerçekleştirdik ve hakikaten de çok güzel bir kareografiydi. Onun dışında da top rakipteyken inanılmaz bir ıslık, top bizdeyken de tezahüratlar falan yani bi ara Fenerbahçe'li futbolcular pas bile yapamadılar hatta.

Koreografie hos guzelde ultrAslan yazisi ne gerek? Oraya da baska birsey yapilsaydi daha iyi olmazmiydi? Ila kendi reklamini yapacaklar...

orada normalde dev taraftar kareografisi olcaktı o pankartlar diğer tribünlerde açılan gibi düz bir bez üstünde değildi. boşluklu bir biçimdeydi denemelerde yırtıldı. onun yerinede açılış maçında kullanılan bayrak açıldı. 140 kişi uraşmış. biraz emeğe saygı. reklamınıda yapmayı amaçlasa yinede güzel bir görüntüydü. iyi atmosfer yarattık. ama olmayınca olmuyor.

Ben gidemedim maça. Yolda yakalandım maç saatine. Mola verip çoğunluğu fenerlilerden oluşan tıkış tıkış köhne bir kasaba kahvesinde seyretmek zorunda kaldım. Fenerliler çok tedirgindi. 78 dk ya kadar gıkları çıkmıyordu. Beraberlik gölünden sonra çıldırdılar, sevinçten üstüme düşenler oldu. Çok dolmuşum Yekta ve Servet'in offsayt gollerinde bende offsayta düştüm, 2 defa çift kol hareket çekmişim arkama dönüp, avazım çıktığı kadar anırmışım. 2. yi yedikten sonra o kadar acıdılar ki çöküşüme, teselli edenler bile oldu aralarından. Sakin kafayla yapılmayacak şeyler yılların acısıyla ortaya çıkıyor. Maça gidenleri düşünemiyorum bile. Birde üstüne en az 200 TL verdiniz.

Forumda 1-2 gün rahatça küfür edebileceğimiz kenarda köşede bir topic olsa iyi olaca. Sinirim geçmiyor bir türlü!

Taraftar görevini yapti. Iste Galatasaray taraftari dedim. Ama aynisi takim ve takimi yönetenler icin gecerli degil. Hazirlik yapan herkesin eline saglik.

baslik-aciklama.png

18.03.2011 Cuma gecesi Fb ile oynanan Sportoto Süper Lig mücadelesinde, takımın en kötü zamanlarında bile yanında olmayı görev saymış taraftarlarımız, her türlü olumsuz koşullara rağmen tribündeki yerini almış, vefakar olduğunun yanı sıra cefakar olduğunun da mesajını vermiştir.

Galatasaray’ımızın Bağımsız Taraftar Oluşumu ultrAslan, yaşanan bu kötü süreçte her zaman sağduyulu hareket etmeyi kendisine görev bilmiş, attığı adımların, aldığı kararların ve yaptığı icraatların her zaman Galatasaray’ımızın menfaatleri doğrultusunda olmasına hassasiyet göstermiştir.

Dünya’nın en organize olmuş taraftar grubu olma özelliğine sahip olan ultrAslan, Futbol

şubesinde yaşanan olağandışı kötü sonuçlara rağmen rekorların altına imza atmaya devam

etmektedir.

Dün gece takımımızı maç boyunca desteklerken en yüksek desibel’de bir rekora imza atan

Büyük Galatasaray taraftarı, “Guiness Rekorlar Kitabı’nda” yine yerini almıştır.

Yine Dün gece yaklaşık 50 bin taraftarımızın katılımıyla organize ettiğimiz koreografi,

Türkiye’de bir ilk olduğu gibi, Dünya’da da bu kadar çok katılımcıyla gerçekleşen sayılı

tribün showlarından biri olmuştur.

ultrAslan en kötü günde bile taraftarlık dersi veren, Günlerce gece-gündüz demeden çalışıp bu güzel tablonun ortaya çıkmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Yaşasın GALATASARAY

Yaşasın Bağımsız ultrAslan

Oğuz ALTAY

ultrAslan Genel Koordinatörü

Kareografi güzel değildi. Sarı-Kırmızı kartonları belli düzene göre dizip de iki-üç tane resmi aşağıya doğru kaydırmak kareografi olmaz. Ekstra bir şey yoktu. Bu taraftar on kat daha iyisini yaptı 3-4 bin kişiyle.

[video=youtube;EvSNRjiIV9g]https://www.youtube.com/watch?v=EvSNRjiIV9g[/video]

spider cam ile olan görüntü

Üst Alt