Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Zaten kısırlık çekiyoruz Muntari transferi ile hücum gücümüz iyice düşecek. Muntari orta sahada Sabri'nin yerine oynaycak diyelim, sol kanatta kim oynayacak? Engin Baytar mıdır bizi ileriye taşıyacak, pozisyona sokacak oyuncu? Ya da Aydın Yılmaz mı? Madem kalan son yabancı kontenjanını (ilk 11 için söylüyorum) orta sahadan yana kullanacağız bu oyuncu yaratıcı, ofansı güçlü bir oyuncu olmalı, Diego, Pjanic gibi örneğin.

Cevap: Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

ben gayet cool'um.

bu arada sana ne oluyor :)

ben salman'a cevabi verdim ve o da bisey yazmadi, kabul gördü cevabim, kapatalim konuyu;) cool olan dostum...

ben hicbirsey kabul görmedim, ben seninle tartismanin bir anlami olmadigi icin, zaten yeterince konu disi mesajlar attigim icin konu kapansin diye sustum ama yine basardin, helal be.

kabül görmüs cevabi ...

Fatih hoca yabanci bir forvet dusunuyor galiba,bana göre sacma bir hamle olur.

2side boş topçu.Hatta topçu bile değiller.Pino da yetenek var bazı konularda o kadar.Bir çalım,bir gol yetiyor bizim millete zaten,futbolun temel gereklerinin yerine getirmesine gerek yok.Culioya değinmiyorum bile.

evet, cana futbolun temel gereklerini yerine getiriyordu, 5 metre yakindaki arkadasina pas atamiyan cana.

dediklerin dogru olabilir ama canayi savunyim derken böyle birsey yazman, olmamis.

2side boş topçu.Hatta topçu bile değiller.Pino da yetenek var bazı konularda o kadar.Bir çalım,bir gol yetiyor bizim millete zaten,futbolun temel gereklerinin yerine getirmesine gerek yok.Culioya değinmiyorum bile.

Heralde yazdığımı yanlış anladın.Ben Culi ve Pino gibi boş topçular bile aradan sivrilmişti ama cana bunu bile yapamadı dedim.

evet, cana futbolun temel gereklerini yerine getiriyordu, 5 metre yakindaki arkadasina pas atamiyan cana.

dediklerin dogru olabilir ama canayi savunyim derken böyle birsey yazman, olmamis.

Cananın pas yüzdesi hakkında en ufak bir bilgin var mı Salman?

Serdar Burak abinin Cananın pas yüzdesi adlı çalışmaları sırasında forumdan uzaktın sanırım.

Bu söylediğinin en küçük bir dayanağı yok.

Heralde yazdığımı yanlış anladın.Ben Culi ve Pino gibi boş topçular bile aradan sivrilmişti ama cana bunu bile yapamadı dedim.

Öne çıkma konusunun ne kadar yanıltıcı olduğunu Pino ve Culio gibi oyuncularda gördüğümüze göre bunun 3. bir topçu için niye geçerli bir done olması gerektiğini de açıklman gerek o zaman.

Ayrıca Cana ayrıldı takımdan yolu açık olsun.Artık onu konuşmayı Lazio maçlarında yaparız.Burda Cana geri dööönnn Canaaaa falan diye her konuda onun çığırtkanlığını yapıcak değilim.Tabi bu adama yalan yanlış b.k atılması durumunda aksini savunmıyacağım anlamına da gelmiyor.

Cananın pas yüzdesi hakkında en ufak bir bilgin var mı Salman?

Serdar Burak abinin Cananın pas yüzdesi adlı çalışmaları sırasında forumdan uzaktın sanırım.

Bu söylediğinin en küçük bir dayanağı yok.

Öne çıkma konusunun ne kadar yanıltıcı olduğunu Pino ve Culio gibi oyuncularda gördüğümüze göre bunun 3. bir topçu için niye geçerli bir done olması gerektiğini de açıklman gerek o zaman.

serdar burak abi ne yapmis, ne göstermis bilmiyorum, benim gecen sezon izledigim cana kazmanin tekiydi.

ne pas atabiliyordu, nede baska birsey.

tek birsey aklimd akaldi, o da sebep oldugu inanilmaz bir penalti. ceza sahamizda adamin yaptigi hareket saka gibiydi.

birde bir ara pasi aklimda kaldi, o da kupa maciydi galiba, baska hic bir numarasini görmemistim.

iyi ki gitti, cünkü yazik olurdu kalsaydi hem ona, hem bize.

böyle ayrilmak cok hos oldu, cunku karakter olarak, insan olanak cok kaliteli biri cana.

serdar burak abi ne yapmis, ne göstermis bilmiyorum, benim gecen sezon izledigim cana kazmanin tekiydi.

ne pas atabiliyordu, nede baska birsey.

tek birsey aklimd akaldi, o da sebep oldugu inanilmaz bir penalti. ceza sahamizda adamin yaptigi hareket saka gibiydi.

birde bir ara pasi aklimda kaldi, o da kupa maciydi galiba, baska hic bir numarasini görmemistim.

iyi ki gitti, cünkü yazik olurdu kalsaydi hem ona, hem bize.

böyle ayrilmak cok hos oldu, cunku karakter olarak, insan olanak cok kaliteli biri cana.

Salman renktaş çok iyi açıklamış.Bencede iyiki gitti hemde iyi paraya gitti.Senin dediğin gibi tam bir kazmaydı.Tekniği 0 dı.

Üst Alt