Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

serdar burak abi ne yapmis, ne göstermis bilmiyorum, benim gecen sezon izledigim cana kazmanin tekiydi.

ne pas atabiliyordu, nede baska birsey.

tek birsey aklimd akaldi, o da sebep oldugu inanilmaz bir penalti. ceza sahamizda adamin yaptigi hareket saka gibiydi.

birde bir ara pasi aklimda kaldi, o da kupa maciydi galiba, baska hic bir numarasini görmemistim.

iyi ki gitti, cünkü yazik olurdu kalsaydi hem ona, hem bize.

böyle ayrilmak cok hos oldu, cunku karakter olarak, insan olanak cok kaliteli biri cana.

Senin aklında olumsuzlukları kalmış Salman.

Benim aklımda da orta sahada oynadığında oyunun merkezinin nasıl öne kaydığı,pres zamanlamasını nasıl iyi ayarladığı,orta sahanın üstünlüğünün nasıl bizde olduğu o çıkınca veya stopere çekilince rakibin göbekten nasıl hunharca üzerimize geldiği falan kalıyor aklımda.

Tamamen oyuna bakış açısıyla alakalı belki de.

İyi bayramlar Salman:)

1 aydir gündem den uzagim hic takip etmiyorum futbolu bu muntariyi niye aliyoruz arda da gitmis zaten daha yaratici bi oyuncu alinsa daha iyi olmazmi

muntariye ihtiyacımız yok. bizim yaratıcı bir oyuncuya ihtiyacımız var diegoyu almalıyız

Senin aklında olumsuzlukları kalmış Salman.

Benim aklımda da orta sahada oynadığında oyunun merkezinin nasıl öne kaydığı,pres zamanlamasını nasıl iyi ayarladığı,orta sahanın üstünlüğünün nasıl bizde olduğu o çıkınca veya stopere çekilince rakibin göbekten nasıl hunharca üzerimize geldiği falan kalıyor aklımda.

Tamamen oyuna bakış açısıyla alakalı belki de.

İyi bayramlar Salman:)

Konu Cana değil de geçen senenin en iyi orta sahası denilen Beşiktaş orta sahasını Cana karşısında görmüştük. Guti zaten tek pas atamadı da Ernst falan da resmen ezildi, baya ezildi hem de.

ntvspor da Terimin Muntariyi veto ettiği haberi vardı, doğru karar ne diyelim

Bonservissiz ise zaten alınmalı.

Sabrinin delirttiği yerlerde devreye girer hemen.

Rotasyon için iyi olurdu. Ama bonservis istiyorlarsa gerek yok.

NTVSPOR'un iddialı bir şekilde bir süredir ekranlarına taşıdığı "Muntari, Galatasaray'da" haberleri en azından an itibarıyle yerini bulmadı! Ganalı yıldız, Milli Takım kampında yaptığı açıklamada Inter'den ayrılmasının mümkün olmadığını ve olası bir transferinin en azından ocak ayında gerçekleşebileceğini dile getirdi.

Webaslan...

Üst Alt