# Murat Ceylan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Murat Ceylan

Cevap: # Murat Ceylan

kesinlikle alınmasını istediğim yerli futbolcuların basında geliyor bu cocuk cok akıllı sağlam ve teknigide güzel en az 10 sene oynadıgı bölgeye adam aramayız

Senin Uğur'la Emre'yi abarttığın kadar onlar da Murat'ı abartmış,gerçekten haklısın.

Abarttın diyorsun da Emre Güngör'den üstün defans say bakalım bu ülkede. Trabzon maçına kadar o oynamalı diyordu herkes. Uğur da Sabri'den iyiydi birçoğumuza göre. Peki Murat Ceylan'ın nesi var. Belki altyapıdan yetiştirsek mesela Çağlar için verecektik Murat'ı. Antep'teki oyununu da gösterebileceğini sanmıyorum ben. Topuz fbye gelmeden önce kraldı. Sahanın her yerindeydi. Şut atardı. Pres yapardı. Asist yapardı. Takımın herşeyiydi. Birbirini yedi bjk ile fb. Bak bakalım Topuz'a 8 milyon euro(+ Emreciksin)luk adam gibi mi duruyor? Yaser'i felan da hatırlıyorum ben. Manisa bile oynayamıyor.

Murat Ceylan iyi oyuncu olabilir, gelirse katkı da sağlar. Belki tutar da bir 5 sene oranın yükünü çeker. Ama Emre Güngör+Uğur+para vermek çok saçma.

Zamanında Star'da Futbolstar Yarışması vardı :D Ordan hatırlıyorum ben bu Murat'ı hey gidi hey nerden nereye gelmiş çocuk

murat ceylan begendigim bi oyuncu alinirsa katki saglayacaktir ilk antep de oynamaya basladigi sene cok iyiydi sukru saracoglu stadinda 1 1 berabere kaldi macta cok iyi oynamisti ama bu yil portekizli hoca hep farkli pozisyonlarda oynatti muratu sag bek felan oynatti onun icin verimi düstü

Mehmet Kızıl şu anda Ligtv' de Murat Ceylan transferinde takası düşünmüyoruz ama biz Emre Güngör' ü istiyoruz dedi.

Üst Alt