murat saylak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

murat saylak

-18 Subat 2011'de üye oldum
-17 Mayis 2012'de moderatör oldum.
-23 Eylül 2014'de süper moderatör oldum

Her gün burada oldugum icin mutluyum. Ben burada 5 lig sampiyonlugu gördüm, 4 kez Türkiye kupasini gördüm, 5 süper kupa gördüm.

Iyi ki varsiniz lan ey GSC ahalisi. Sevmeyenler sevenlerden fazla olsa da cabamizin adi Galatasaray.

Ilk günki ilgi ve alaka ile her gün renklerimizi takip ediyorum, gurur duyuyorum.
Ulan bırak şimdi protokolü sen cidden 22 yaşında mısın???

O zaman ne ayak o konuşmalar 2 sene önceki siyasi mevzuları önemsemeyip takip etmediğim için geçmiş bilgim kuvvetlidir daha bilmediğiniz çok şey var deyip duruyordun 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😘

Ben de seninle takılıyor millet 30 üstüsün sandıydım neyse fark ettiysen yukarıda sizin jenerasyonun tabiriyle gözlerinden öptüm ;)

Ayrıca seni severim lakin yaşına göre davran hayat da Galatasaray da seninle başlamadı :(

sn.morph’un 22. seneyi devriyesini tebrik eder nice mutlu yıllar dilerim.

Kendisi henüz 15 yaşında Türk futbolunda determinizm sorunsalını ele alan bilge bir şahıstır. Yorum yaparken dikkat edelim.

-18 Subat 2011'de üye oldum
-17 Mayis 2012'de moderatör oldum.
-23 Eylül 2014'de süper moderatör oldum

Her gün burada oldugum icin mutluyum. Ben burada 5 lig sampiyonlugu gördüm, 4 kez Türkiye kupasini gördüm, 5 süper kupa gördüm.

Iyi ki varsiniz lan ey GSC ahalisi. Sevmeyenler sevenlerden fazla olsa da cabamizin adi Galatasaray.

Ilk günki ilgi ve alaka ile her gün renklerimizi takip ediyorum, gurur duyuyorum.

adama bak bir bjklinin 20 yılda görmediğini görmüş forumda :asd:

Üst Alt