murat saylak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

murat saylak

Ağabey sabah sabah günümü Aydın ettin etraf zifiriyken muazzam bir bilgi yahu bu modlar hep mi küçük yıllardır üstat üstat diyormuşum yeğenlerimden küçüklere :(
Aynen oyle
Recep Yildirim 18
Mehmet Eroglu 21
Ünsal Vardar 19.5
U.iz 20.5
Wasfff 17 universite sinavina girecek

Yine iyi bu rakamlar eskiden modların yaş ortalaması 16 flndi
Murhan 15 yaşında adam banliyordu burda cok ah almistir

ub.mesaji

Aynen oyle
Recep Yildirim 18
Mehmet Eroglu 21
Ünsal Vardar 19.5
U.iz 20.5

ub.mesaji
Murhanın Smod olduğunda bile ban yetkisi yoktu başlarda. Modken hiç yoktu.

Ama milleti nasıl sinir ediyorsa herkes her şeyi ondan biliyordu.

Aynen oyle
Recep Yildirim 18
Mehmet Eroglu 21
Ünsal Vardar 19.5
U.iz 20.5
Wasfff 17 universite sinavina girecek

ub.mesaji
Abi sen ciddi misin? Cidden ciddi misin :(

Ben tamamıyla Ferruh Bozbeyli, Bülent Ecevit, Henry Kissinger filan konuştum :( Bana bir kısmı aklı verdi çevremizde senin gibi çok kişi var hayatımızı kolaylaştırmak istiyoruz filan diye :)

Ulan sizin yaşanızda çevrenizde değil bunları konuşacak hoca, talebe, ebeveyn ve arkadaş dışında başka kim olacak :(

Vasfyi'ye filan da Paidar Demir'i anlatıyordum :( ama köftehor çok olgun konuşuyordu kafalı çocuk yaşını en az belli eden o bir de 2000lerin başı bay sakar diyordu ana kucağındayken mi izlemiş :)

Ne yani ben 20 yaş altıyla mı harp ettim :( Allak bullak oldum

Üstat sen bunların reisisin diye ferahlıyorum ama 30 yaş altıyım demiştin...

Şu an resmen kimyam bozuldu içtiğim çayın tadını alamıyorum bunlar böyle gençse bari sen beni o kadar uçurdun 2 sene öncesi için askerliğini yapmış ve üniversiteden mezun olmuş ol lütfen:(

Aksi takdirde ruhsal çöküntüye gireceğim en azından şu sıra bir 25-26 filan ol... Veladdalin amin :(

Şu an resmen kimyam bozuldu içtiğim çayın tadını alamıyorum bunlar böyle gençse bari sen beni o kadar uçurdun 2 sene öncesi için askerliğini yapmış ve üniversiteden mezun olmuş ol lütfen:(

Aksi takdirde ruhsal çöküntüye gireceğim en azından şu sıra bir 25-26 filan ol... Veladdalin amin :(
Askerlik falan gördük o işleri biz

deli ettin iyice kendini ustat

Üst Alt