Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum"

Ney lan bu yalniz hissetme olayi? Lan cuvalla para kazaniyor bu adamlar, muslera 3-4 milyon euro kazaniyor, sen yalniz hissediyosan yerin 100 metre altinda karanliktaki madenci ne yapsin lan? Arkanizda milyonlar var

Baskan evde nasil mutludur simdi. Cikip bir cumle bir aciklama yapamadi. Kalkan olamadi son mac oncesi en azindan. Bay burokrat.
ya adam gitti zemin eleştirdi diye 2 şampiyonluk yaşamış kaç yıllık topçusunu kovdu yarışın içindeyken. bas para cezanı geç ya. ki zemin hala leş. gitti donk alem yapıyor, topçular haysiyetsiz dedi. bu takım iyi zeminde de yenemiyor dedi. hocaya yerli yersiz medya önünde laf soktu.

takımının ve hocasının arkasında durduğunu 1 maç bile hissettirmedi yönetim

takımın kaptanı, 10 yıllık topçumuz bile yalnız hissettik diyorsa giden şampiyonluğun başroldeki sorumluları bellidir.

Arkadaşlar Muslera'nın bugün yediği golde suçu yok. O şuta ne yapılabilir. Şansımıza tüküreyim düzenek kurulsun aynı şutu 50 kere denetsinler bir kere öyle vurur o da bu maçı buldu. Onyekuru ya gelseydi ayağına oturmaz kalenin 5 metre üstünden auta giderdi. Emre Akbaba ya gelse ya topu ıskalardı boşa sallardı ya da ayak dışına denk getirirdi top ters istikamete falso çekerdi.

Hatalı, çok fahiş goller yemese de kurtarabileceği toplar vardı açıkçası.
Bir kez daha şampiyonluk getiren kaleci performansı gösterebilirdi yani. Ancak olmadı, fark yaratamadı diye suçlamak da yanlış.

Muslera zincirin son halkalarından biri. Kaçan şampiyonlukta Terim, yönetim, milyon tane bireysel hata, hakemler esas faktörlerdi.

Okuduğunu anlama sorunu var bazılarında herşeyi eleştiri olarak algılamayın ki elestiri normal birşey açın en az son 7-8 haftayı izleyin eski performansı yok diyoruz. Geldiğinden beri bütün sampiyonluklarimiz da vasat sezon gecirse de son 10 hafta pantere bağlardı. Bu sene son haftalar çok vasat kaldı kendi standartlarinda ve averaj ile şampiyonluğu kaybettik. Bu bir tespittir. Nesnel birşey yani. Bunu söylemek nankörlük değildir. He buraya yazar adam Allah belanı versin senin gibi kalecinin şampiyonluğu verdin o zaman nankörlük olur.

ya adam gitti zemin eleştirdi diye 2 şampiyonluk yaşamış kaç yıllık topçusunu kovdu yarışın içindeyken. bas para cezanı geç ya. ki zemin hala leş. gitti donk alem yapıyor, topçular haysiyetsiz dedi. bu takım iyi zeminde de yenemiyor dedi. hocaya yerli yersiz medya önünde laf soktu.

takımının ve hocasının arkasında durduğunu 1 maç bile hissettirmedi yönetim

takımın kaptanı, 10 yıllık topçumuz bile yalnız hissettik diyorsa giden şampiyonluğun başroldeki sorumluları bellidir.

Bunu anlamiyor genc dimaglar iste. Bunlar hassas seyler bak Muslera'da cakmis lafi artik. Muslera lan bu etliye sutluye karismaz en cok kizdimi direkleri doven rakibine el uzatan adam. Rezil yonetim, oyle boyle degil. Belhanda, kovulsun gercekten uzulmedim ama boyle olmaz, bu zamanda bu sekilde olmaz. Sene sonu bakarsin bu ise ya da takimin gidisatina gore bakarsin. Bu seviyelerde, fevri ve cocukca, devlet kafasiyla is yapilmaz. Ha kovdun diyelim, elinde en az 2 Belhanda ve daha iyisi tipte oyuncun olur, hocan ile istisare eder yollarsin. Neyse, hepsi gidecek.

1 tane top geldi onu da yedin valla bugün seni de gözümüz görmez severiz sayarız seni baştacisin ama bugun değil

Cok basit goller yedi bu sene. Umarim seneye toparlar. Bu akşam yediği gol de basitti.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt