Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Fatih hocam ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum"

Ligin en az gol yiyen takımıyız yinede, muslera'ya laf söylemeyin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210515-235744_SofaScore.jpg
    Screenshot_20210515-235744_SofaScore.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 23
Okuduğunu anlama sorunu var bazılarında herşeyi eleştiri olarak algılamayın ki elestiri normal birşey açın en az son 7-8 haftayı izleyin eski performansı yok diyoruz. Geldiğinden beri bütün sampiyonluklarimiz da vasat sezon gecirse de son 10 hafta pantere bağlardı. Bu sene son haftalar çok vasat kaldı kendi standartlarinda ve averaj ile şampiyonluğu kaybettik. Bu bir tespittir. Nesnel birşey yani. Bunu söylemek nankörlük değildir. He buraya yazar adam Allah belanı versin senin gibi kalecinin şampiyonluğu verdin o zaman nankörlük olur.
Biat kültürü bizde acayip boyutlarda.
Çok ince farkla 2 gol farkla kaçmış bir şampiyonluktan konuşuyoruz adam çıkmış muslera en son suçlanacak kişi diyor.
Neden?bize harika performansı sayesinde yaşattığı şampiyonluklar için.
Peki bu sezon neden en suçsuz onlar önceki seneydi.
Bu akşam yediği gol hatalı gol olmasa da kesinlikle çıkarılabilir toptu.
Şu golü Okan yese kızardık Fatih yese asardik.
Ekstra hiç katkı sunmadi son final haftalarında.
Rize maçında gelen bütün topları yedi.
Kesinlikle konsantrasyon problemi oldu Fatih hoca bu yalnızlık muhabbetini takıma da anlattı kesin muslera gibi bir profesyonel sıradan bir kaleciye dönüştü.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ligin en az gol yiyen takımıyız yinede, muslera'ya laf söylemeyin.

Once keske taraftarimizi degistirsek.. Rezalet yorumlar okuyorum. Cevap versem kime cevap verdigimiz belli degil. Eskiden isimler soyisimler falan gercekti en azindan oyle hatirliyorum. Simdi bjk/fbli dolmus... hocaya sovenmi ararsin, 22 yasinda hocaya futbol dersi veren mi, Muslera'ya laf cakan mi... Beni en cok uzen taraftarin bu yaklasimi. Cok hadsizce.

Yahu yenen golde ne yapsın Muslera? Muslera gibi kalecin var dua et ki bu kadar vasat futbol oynayıp da buralara kadar gelebiliyorsun. Gitmişler Muslera'ya takmışlar ya olacak iş değil. Emre Akbaba ve Arda gibi bitik adamları evlat kontenjanından sahaya süren Fatih hoca'da suç yok ama Muslera takımı yakmış. Yok ebesinin çorabı ali sami.

Senin takımın önce öyle saçma sapan bir şekilde kontra atak yememeyi öğrensin, boş kaleye gol atmayı öğrensin sonra Muslera'ya sıra gelir.

Once keske taraftarimizi degistirsek.. Rezalet yorumlar okuyorum. Cevap versem kime cevap verdigimiz belli degil. Eskiden isimler soyisimler falan gercekti en azindan oyle hatirliyorum. Simdi bjk/fbli dolmus... hocaya sovenmi ararsin, 22 yasinda hocaya futbol dersi veren mi, Muslera'ya laf cakan mi... Beni en cok uzen taraftarin bu yaklasimi. Cok hadsizce.
Kesinlikle katılıyorum..eleştiri sanıyorlar yazdıklarını da maalesef..kendi bildiklerini tek doğru sanıyorlar..taraftar dediğin elbette eleştirecek de argümanlar o kadar saçma ve sığ ki...ve aynı zamanda terbiyesizce hadsizce..Su başlıkta bile muslera ya neler yazılmış..96-2000 döneminde iyiki de sosyal medya yokmuş diyorum..simdi efsane diye gurur duydukları o zamanki kadrodaki bir cok oyuncuyu çöp ilan ederdi burada yazan vizyoner geçinen arkadaşlar..

Kesinlikle katılıyorum..eleştiri sanıyorlar yazdıklarını da maalesef..kendi bildiklerini tek doğru sanıyorlar..taraftar dediğin elbette eleştirecek de argümanlar o kadar saçma ve sığ ki...ve aynı zamanda terbiyesizce hadsizce..Su başlıkta bile muslera ya neler yazılmış..96-2000 döneminde iyiki de sosyal medya yokmuş diyorum..simdi efsane diye gurur duydukları o zamanki kadrodaki bir cok oyuncuyu çöp ilan ederdi burada yazan vizyoner geçinen arkadaşlar..

Ne diyorsun, az once 26'lik bir uyenin postuna yazip yazip sildim cevabimi. Cevaplamadim maalesef, yorucu oluyor artik tek tek.. Bize "birey olun" diye tavsiyede bulunuyor, UEFA aldigimiz donemde yurumeyi yeni sokmus bu arkadas. Neyse, sabir lazim ve zaman lazim.

Onumuz ya cok karanlik ya da "biraz: aydinlik. Bunun disinda bir olasilik yok.

Şaka gibi,BJK'nin iki katı bütçesi olup BJK li oyunculardan en az iki üç kat fazla maaş alan oyuncular neler söylüyor.

Muslera sakatlık sonrası bildiğimiz performansını yakalayamadı dedik diye yemediğimiz laf kalmadı forumda

Olsun biz yine de gördüğümüz gerçekleri söylemekten geri kalmayacağız

Mesela bugün yediği golü eski performansını bildiğimiz Muslera asla yemezdi

Canı sağolsun orası başka bir konu

Ama umarım bir an önce toparlar ve nasipse bildiğimiz Muslera'yı izleriz gelecek sezon

Bu sezon
okan+fatih (19 maçta 16 gol yemişler)
muslera (21 maçta 20 gol yemiş)

İtin dötüne soktuğumuz okan ve fatih'in istatistikleri daha iyi. Muslera özellikle sözleşmesi uzatıldıktan sonra klasına yakışmayan bir performans sergiledi bence. Başıma bir şey gelmeyecekse aldığı ücrette çok fazla. Zaten muslera'ya yılda 2,5 milyon euroyu dünyada sadece biz ve fb verir.

Hatalı, çok fahiş goller yemese de kurtarabileceği toplar vardı açıkçası.
Bir kez daha şampiyonluk getiren kaleci performansı gösterebilirdi yani. Ancak olmadı, fark yaratamadı diye suçlamak da yanlış.

Muslera zincirin son halkalarından biri. Kaçan şampiyonlukta Terim, yönetim, milyon tane bireysel hata, hakemler esas faktörlerdi.
Ee yeter ama artik. Birazda defans boka yarasin. Mesela alanya macini tek basina aldi tuttu bizi bir kac mac daha var öyle yine

Üst Alt