Muslera: "Hocanın antrenmanlarda ne yapmak istediğini görebiliyoruz. Çok güzel sinyaller alıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Hocanın antrenmanlarda ne yapmak istediğini görebiliyoruz. Çok güzel sinyaller alıyoruz"

Bu adamın bize kazandırdığı en az 3 şampiyonluk var. Ama hâlâ bizim tayfa adama yol gösteriyor. Sonrada vefadan bahsederler. Burdaki maaşlara kontratlara sövenler sanırım maaş alırken patrona gidip ben 7 yıldır çalışıyorum verdiğiniz ücret 10bin böyle olmaz bu 10bin almam vefasızlık siz bana 5 verin ben yinede çalışırım öyle tazminat falanda isyemem diyen tipler sanırım.

riekerink zamanı bir hollandalı gelmişti ama muslera onunla çalışmıyordu galiba

Franz Hoek'di renktaş, paşamız Man Utd'den gelen kaleci antrenörünü beğenmedi de 10 yıldır 1 kaleci çıkaramamış Fadıl'la çalıştı

Ya insan 1 tane kaleci yetiştirmez mi ya, al Eray'ı vur Fatih'e topla böl İsmail çıksın. Ne as ne yedek kaleci yetiştiremedi adam. Ki Okan ve Fatih zaten hazır geldi onlar da fadılın elinde tırtladı

Bu adam yüzünden bizim forvetler bence penaltı kaçırıyor çünkü adamın penaltı kurtarma gibi bir çabası yok antrenmanda tüm penaltıları atan oyuncular kendilerine güveniyor lig maçında kaleciler kurtarıyor penaltıları.
Bjk maçlarında yedigi golleri klip yapmak lazım yan toplar sıfır oyunu hızlı başlatma sıfır birde kaptanlık yapmaya çalışıyor ilk fırsatta kaptanlık alınmalı.

Üst Alt