Muslera: "Hocanın antrenmanlarda ne yapmak istediğini görebiliyoruz. Çok güzel sinyaller alıyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Hocanın antrenmanlarda ne yapmak istediğini görebiliyoruz. Çok güzel sinyaller alıyoruz"

Oynamaya çalışılan oyunda kalecinin de önemi vardı, bunu pek kimse göremedi
Pena geldiğinde takım iyiye gitti, sonra tekrar Muslera gelince aynı tas aynı hamama döndük
Rakiplere kaç asist yaptı, iyi kaleci vefamız da var ama artık gitmeli ya da iyi bir yerliye yedek olmalı

Takımın en zayıf halkası 2 sezondur
Duygusallığı bırakıp realite ile yaşayan taraftarlar desteğini çekti çoktan.
Efsane cart curt yapanlar gözlerini açtığında lig yarışından kopmuş olmayız umarım.

Olumsuz tarafları:

Refleksler bitik
Ayak tekniği yok( vasat dahi değil)
Kurtarış yüzdesi vasat
Yan toplarda büyük sıkıntı
Bariz hatayla gol yedirme ort.yüksek
Penaltı kurtarması mucize
3 milyon euro maliyeti var

Olumlu yanları :

Efsane kalecimiz
Yüzü sevimli, karakterli
Aile babası, örnek profesyonel
Rakipler de saygı ve sempati besliyor

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamın bize kazandırdığı en az 3 şampiyonluk var. Ama hâlâ bizim tayfa adama yol gösteriyor. Sonrada vefadan bahsederler. Burdaki maaşlara kontratlara sövenler sanırım maaş alırken patrona gidip ben 7 yıldır çalışıyorum verdiğiniz ücret 10bin böyle olmaz bu 10bin almam vefasızlık siz bana 5 verin ben yinede çalışırım öyle tazminat falanda isyemem diyen tipler sanırım.
Terim'in de kazandırdığı 8 şampiyonluk var, kendini yırttın gitsin diye, Muslera'ya gelince mi 3 şampiyonluk oldu.

36 yaşında dünyadaki en iyi kontratlardan birine sahip olan adamın maaşını eleştirirken de kimse sana sormak zorunda değil, aylarca Galatasarayla maaş pazarlığı yapan kimse de efsane falan olamaz.

Dünyaya bak ya, sevmediğine gel Galatasaray forumunda ağzına geleni söyle, imalı şekilde söv, sevdiğine laf edenlere de hakaret et oh ne güzel memleket.

Fatih Terim'e utanmadan hakaret ve küfür edebilen sözde Galatasaraylılar seni ne çok seviyormuş be Muslera, büyük adammışsın. Seneye kaç maçta takımın ağzına edicen bakalım, sonra da gülücükler saçar efsaneyim ayakları yaparsın.

Ay sonu da taraftar üzülürken 4 m euro brüt maaşınla cennet ülkende takılırsın.

En iyi oldugu donemde de 4milyon euro maasin fahis rakam oldugunu yazdim. Emegi ve Galatasaray tarihinin ilk 3-5 kalecisi listesindeki yeri tartisilmaz ama hicbir zaman 4 milyonluk kaleci olmadi. Bugunku durumunda teklif edilmesi gereken maksimum miktar 1 milyon euro olmaliydi. Hatta ileri gidip Okan Hocanin teknik adamlik kabiliyetini birinci kalecisini kimi sececeginden anlayacagiz diyorum.

bizim ülkede bu vefa olayı çok yanlış yorumlanıyor. iyi hizmet eden adam zaten karşılığını çok iyi bir maaşla alıyor, kötü oynamaya başlayınca tabiki eleştirilecek eğer aldığı paranın hakkını vermiyorsa. kaç şampiyonlukta katkısı olursa olsun yaptığı işin karşılığını maddi olarak fazlasıyla almış insanı yıllarca kötü oynasa bile tolere edecek halimiz yok. muslera son 2-3 sezonki performansıyla aldığı yüksek maaşı haketmiyor ve eleştirilmesi gayet normal. büyük avrupa kulüpleri bile bu bizim efsanemiz kötü oynasa bile bu adamı yıllarca besleyelim demiyor çünkü profesyonel bir ortam ve bunun hem futbolcular farkında hem de kulüpler. bizde ise kulüp de futbolcu da taraftar da bu işin profesyonellik gerektirdiğinin ve normal bir durum olduğunun farkında değil hala.

Terim'in de kazandırdığı 8 şampiyonluk var, kendini yırttın gitsin diye, Muslera'ya gelince mi 3 şampiyonluk oldu.

36 yaşında dünyadaki en iyi kontratlardan birine sahip olan adamın maaşını eleştirirken de kimse sana sormak zorunda değil, aylarca Galatasarayla maaş pazarlığı yapan kimse de efsane falan olamaz.

Dünyaya bak ya, sevmediğine gel Galatasaray forumunda ağzına geleni söyle, imalı şekilde söv, sevdiğine laf edenlere de hakaret et oh ne güzel memleket.
Sen Terimi seviyorsun sana birşey diyen varmı hocam. Bende Terimi sevmiyorum. Kendisine tapmak zorunda değilim. Sevmekten kasıt başarılarını görmezden gelmek değil ama 3 döneminde Klübü batırıyordu neredeyse. Geçenlerde biri paylaştı yaptırdığı transferlerin toplam maliyetini. Madem Galatasarayın boşa giden avroları senin için daha önemli o zaman baş düşmanın Muslera değil terim olmalı

Sen Terimi seviyorsun sana birşey diyen varmı hocam. Bende Terimi sevmiyorum. Kendisine tapmak zorunda değilim. Sevmekten kasıt başarılarını görmezden gelmek değil ama 3 döneminde Klübü batırıyordu neredeyse. Geçenlerde biri paylaştı yaptırdığı transferlerin toplam maliyetini. Madem Galatasarayın boşa giden avroları senin için daha önemli o zaman baş düşmanın Muslera değil terim olmalı
Terim'in kazandırdıklarını dikkate almayıp kaybettirdiklerini dikkate alırsan o işin sonu gelmez.

Hatta bir adım öteye gideyim Terim'in aldırdığı adamların yanında, satışı olan adamların totaline de bakalım bir kaç sene sonra, üstüne de ŞL gelirlerini koyalım bakalım ne çıkacak.

Ben kimseyi Galatasaray'ın üstünde tutmam, Terim'i eleştirmek mesele değildi sen düşmanca bir tavır takındın, şimdiyse Muslera'ya laf edenlere dahi laf edecek kadar savunuyorsun. Tutarlı değil.

Terim'in kazandırdıklarını dikkate almayıp kaybettirdiklerini dikkate alırsan o işin sonu gelmez.

Hatta bir adım öteye gideyim Terim'in aldırdığı adamların yanında, satışı olan adamların totaline de bakalım bir kaç sene sonra, üstüne de ŞL gelirlerini koyalım bakalım ne çıkacak.

Ben kimseyi Galatasaray'ın üstünde tutmam, Terim'i eleştirmek mesele değildi sen düşmanca bir tavır takındın, şimdiyse Muslera'ya laf edenlere dahi laf edecek kadar savunuyorsun. Tutarlı değil.
Bak reis tekrar söylüyorum. Ben muslerayı Terimi körü körüne her postta savunanlar gibi takılmıyorum. Bu adam bu kontratı silah zoruylamı aldı. Sapla samanı ayırt etmeniz lazım. Kaldıki senin yada birbaşkasının Galatasarayda herhangibir ferde duyduğu nefrette saygıda beni ilgilendirmez. Ama şunu atlıyorsunuz. Terim bu kulüpte göreve geldiği zaman yetki konusunda başkandan daha yetkili bir adamdır. İstemediği adamı alsanız dahi onu bitirebilir. Musleranın takım üzerinde en büyük etkisi gösterdiği performanstır. Adama verilen maaşı kabul edenler Galatasarayın tepesinde olan isimler. Muslera Galatasaray kariyerinin %75inde %90ı ile performans vermiş bir adamdır. Bu adamın arkasına adam yetiştirmemeyi tartışmak yerine birbirimizi yemeye devam ediyoruz. Ben Galatasaray sözkonusu ise gerisinin teferruat olduğunu düşünenlerdenim. Muslera verdiğinin fazlasını almıştır ondada hemfikirim.

Üst Alt