Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm''

Cevap: Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm''

sakin olun gencler muslerayı severım bende boyle bır acıklama yaptıgını zannetmıyorum ama gercekten bunu dıyen agzıyla kus tutsa messi olsa benim gozumde bes para etmez gercvegini degistermez.

Senin kafa iyi mi biradee ? Öyle açiklama yaptigini sanmiyorsunda, niye hakaret ediyorsun ?

bu kadar tepki gösterdiniz o zaman mesajımı editiyorum pekala. MUSLERA > galatasaray aferim kocum aslanım agzımıza sey yapsan bile haklısın sana muhtacız biz sen olmasan ne hallere duserdık ıyı kı varsın keşke lazıo gıbı buyuk bı klupte oynasaydın olsun bız kucuk klubuz ama burda sıkıntı cekmezsın 1 sene takılır tekrar avrupaya donersın no problem. MUSLERA > galatasaray... Oldu mu gençler?

aklın yolu birdir arkadaşlar yeni başlayacağınız bir işte böyle bir cümle kullanılmaz.

karaktersizin teki yazmıştır.

Lan Muslera manyak mısın olum ne istiyosunn adamdan :D

Gerçi imkansız senin dediğin şey ama Lazio'da kalsaydın belki olurdu ...

Yahu eski demeçlerini okumadınız mı?, DHA yanına bile gitmiş videosuda vardı. Bir anlam değişikliğinden oyuncuya demediklerimiz kalmadı. Şu şu sebeplerden dolayı Lazio'dan ayrılmak zorunda kaldım demişdim.

kaynak nedir

türkçeye çeviren kimdir

Galatasaraya gitmek zorunda kaldım diye yakınmak nedir

bu kadar tepki gösterdiniz o zaman mesajımı editiyorum pekala. MUSLERA > galatasaray aferim kocum aslanım agzımıza sey yapsan bile haklısın sana muhtacız biz sen olmasan ne hallere duserdık ıyı kı varsın keşke lazıo gıbı buyuk bı klupte oynasaydın olsun bız kucuk klubuz ama burda sıkıntı cekmezsın 1 sene takılır tekrar avrupaya donersın no problem. MUSLERA > galatasaray... Oldu mu gençler?

Yasinin 7-8 oldugunu dusunmeye basladim.

Muslera traveling on saturday 30/07 to be put at the disposal of the coach of his new team, Galatasaray. "I lived in Rome 4 years and i would have liked to stay in Lazio. But on the grounds of football, which are not mine, i had to go", he deplored.

Lazio'da kalmak isterdim diyor ama gitmem lazimdi.

Buyrun bizi ilgilendiren bölümü

Google translete

Muslera onun yeni takım, Galatasaray teknik direktörü sunulacaktır Cumartesi 30/07 geçecek. "Ben Roma 4 yıl yaşamış ve Lazio kalmak isterdim. Ama futbol nedenlerle, benim değil, ben gitmek zorunda kaldım," diye yakındı.

Türkiye'de Muslera milli takım, Diego Lugano takım kaptanı rakip olacak. Kaleci şaka "tek şey 11 ile 15 arası tırnak fişleri geçmek emin oldum ve sokulur alan bağlantı eğer," dedi.

Üst Alt