Muslera mı? Ruffier mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera mı? Ruffier mi?

Cevap: Muslera mı? Ruffier mi?

bende ruffierle muslerayı tanımıyordum

kararsızdım ama ruffier demişim neden bilmiyorum.

dk yıda izledim o kadar

muslera bize geldikten sonra kendini çok geliştirdi eksi halinden çok çok daha iyi hatalı gol yemiyor artık eskiden de iyi kaleci idi ama şu an en iyi 2-3 kaleciden biri

Sadece ilk 3 sayfanin yorumlari :)

Kararsızım. :p

Neyse Ruffier diyorum.

Açık ara Ruffier.

Bir çok kez tekrarladım, Ruffier > Muslera ;)

Musleranıın tipi kaleci olmaya müsait değil bi kere:)

Daha oncede soyledigim gibi Ruffier daha kaliteli bir kaleci

Ruffier.

Ama Muslera da kötü kaleci değil, sadece Ruffier daha iyi.

Cana gitme ihtimali varsa Ruffier.

Maskeler düsmeye devam ediyor :)

4. ve 5.ci sayfa yorumlari;

Kesinlikle Ruffier.

ikiside iyi kaleci ama rufi gelsin :D

İkisi de olur, öncelik Ruffier.

Ruffier.

Ancak Muslera da Ruffier'den sonra alınabilecek en iyi kalecilerden ama 5 yıllık 14 milyon euro gibi astronomik rakamlar cidden ayıp. Akinfeev'e o kadar verilmez.

Hayri de bu arada hakettiğini bulup cezasını almış beni andıktan sonra. Çok sevindim ;););)

Ruffier ilk tercihim..Ama Musleraya da hayır demem.

Ruffier, Muslera'yı ekmeksiz götürür...

Milletti rencide etmeyi birakin. Baris Ozbek basliginda herkezin falsosu var zira. Turkish Gattusolardan BAMlara gelindi :asd: (pek hatirlanmak istenilmesede, ilk iki senesi gercekten ustun performans sergilemisti)

Muslera cok iyi kaleci. Copa America'da bir kaleci olarak cag atladi ve suan o performansini surduruyor.

Ruffier zaten iyi kaleciydi. Kisa bir zamanda ise buyuk bir takima gidecektir. St. Etienne'de oynuyor diye kotu kaleci damgasi vuranlara De Gea der gecerim.

Ben galiba bu başlığa yazmamıştım ama ben de Ruffier'in gelmesini istiyordum.Kapağımı yedim oturuyorum şimdi.

Ben oy vermedim bilmiyordum her ikisini de Ruffier'de bu sezon az gol yemiş. Dalga geçilecek bişey yok yani, St Etienne taraftarlarına sorsanız onlarda kesin Ruffier der belki. Adamı bu sene izleyen varsa konuşsun da bilek madem.

Şaka mısınız la? Ruffier de 10 numara kaleci, Muslera'nın bu performansı Ruffier'i kötü mü yapıyor? Muslera'yı 6.75 + Cana'ya yani yaklaşık 12 milyon euroya aldık, Ruffier ise o dönem tam bir fırsat transferiydi ve sadece 3 milyon euroya transfer oldu bunu da görün o yüzden şimdi gelip de "Ruffier diyenler futboldan anlamıyor zaa" demek saçmalık, geçin bunları.

Aga, şu konuda Ruffier'i öven, o zamanlar Ruffier gelsin diyen adamların içinde Monaco dilosu olan 3-4 adam gösterin Ruffier'in dövmesini koluma yaptırayım.

Gidin lan işinize, 26 yaşına gelmiş adamı en formda sezonunda hem de Monaco'da izlediniz he mi? Oradan da gide gide St. Ettien'e gitti yani? Ne büyük performans arkadaş.

Üst Alt