Muslera mı? Ruffier mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera mı? Ruffier mi?

Cevap: Muslera mı? Ruffier mi?

rufiier baya iyi kalecidir. o adamı fransa liginde baya takip ettim. şu anda fransanın en az gol yiyen 2 kalecisinden biri.

Aga, şu konuda Ruffier'i öven, o zamanlar Ruffier gelsin diyen adamların içinde Monaco dilosu olan 3-4 adam gösterin Ruffier'in dövmesini koluma yaptırayım.

Gidin lan işinize, 26 yaşına gelmiş adamı en formda sezonunda hem de Monaco'da izlediniz he mi? Oradan da gide gide St. Ettien'e gitti yani? Ne büyük performans arkadaş.

Olm Muslera'da 26 yaşında gele gele bize geldi böyle mantık mı var lan? Ruffier şu anda De Gea yada Cech yerine oynasa daha kötü olacağını kim söyleyebilir ya da Muslera. Adam az gol yemiş ligde şu an iyi oynuyodur tahmin ediyorum geçen sene de çok az gol yemişti.

Ruffier'e kötü kaleci dediğimi gösteren bir mesajım varsa söyleyin editleyeyim, bildiğim yok, yazmadım yani.

Olm Muslera'da 26 yaşında gele gele bize geldi böyle mantık mı var lan? Ruffier şu anda De Gea yada Cech yerine oynasa daha kötü olacağını kim söyleyebilir ya da Muslera. Adam az gol yemiş ligde şu an iyi oynuyodur tahmin ediyorum geçen sene de çok az gol yemişti.

Allah Allah, lafı neden tersinden anlıyorsunuz 4.5 saattir? Bi mesajlarımı adam akıllı okuyun olm. 2010 yazının en iyi kalecisi kim? Muslera. 24 yaşında bir anda parlayan bir adam mı bu? Evet, e bu adam kalkmış bir de 2011 yazında Copa America'nın en iyi kalecisi olmuş mu? Olmuş. Oynadığı takım bir kupayı kazanıp, öteki kupanın da finalinden dönmüş mü? 3.'lük maçına kadar en az gol yiyen kalecilerden biri miydi değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Kendini 2 farklı arenada kanıtlamış bir kaleciyi dünyada isteyen kulüp yoksa ben kafalarına sıçayım. Kaldı ki bütün üst düzey takımların zaten üst düzey kalecileri varken Muslera'yı kim alır? Lazio alır, Napoli alır, Tottenham alır en fazla. E arkadaş bunlar da ilgilenmediğine göre bu adamla bizim suçumuz mu? Ruffier'in bahsedilen performansı sanki dünyanın en iyi kalecilerinden biriymiş ayarında. Adam 26 yaşına gelmiş ve oynadığı takım St. Ettien, senin kalecin Muslera 26 yaşında ve şu an Chelsea peşinde.

Kimin yerine düşünüyor bu adamı? Cech'in yerine. Ben Ruffier'e kötü dedim mi? Hayır, daha kendini henüz kanıtlamadı dedim. Kendini kanıtlamış adı sanı olan Muslera varken suratını daha yazın gördükleri Ruffier diloluğunu yapana da söverim ben, şimdi şu lafları doğru yerlerinden anlayın. Sorup sorup cevapladım, ayıp artık lan, aynı şeyleri anlatıp duruyorum.

Kupa oncesi herkes ruffier derdi ama kupadaki performanstan sonra Muslera gosterdi kalitesini.Ruffier kotu kaleci degil ama Muslera kadarda iyi degil biraz sorunlu biri kafadan estimi hersey yapabilecek biri konsantrasyonu dusuk biri turkiyede kudurur o :D

Yalnız Muslera eğer satılırsa önü açık örneğin bir S.Lisbon kalecisi Ricardo gibi milli takım maçlarında parlamıyor.Eğer biz Sivasspor maçında Muslera'ya sahip olmasak 3-0,4-0 falan yenilirdik adamlar 2-0'a kadar takır takır oynadılar resmen.Ruffier diyenlerin de zaten çoğunun videolara göre yorum yaptığını düşünüyorum zaten o kadar futbol manyağı olup maçları seyredenler gelip milyon tane yararlı adam sayıyor burada onlara sözüm yok.

Ama hani bir laf söylersin sonra söylemedim dersin çıkarsın işin içinden ama buraya yazınca silinmiyor ya çok komik oluyor kıvıramıyorlar bir de :D

Yalnız Muslera eğer satılırsa önü açık örneğin bir S.Lisbon kalecisi Ricardo gibi milli takım maçlarında parlamıyor.Eğer biz Sivasspor maçında Muslera'ya sahip olmasak 3-0,4-0 falan yenilirdik adamlar 2-0'a kadar takır takır oynadılar resmen.Ruffier diyenlerin de zaten çoğunun videolara göre yorum yaptığını düşünüyorum zaten o kadar futbol manyağı olup maçları seyredenler gelip milyon tane yararlı adam sayıyor burada onlara sözüm yok.

Ama hani bir laf söylersin sonra söylemedim dersin çıkarsın işin içinden ama buraya yazınca silinmiyor ya çok komik oluyor kıvıramıyorlar bir de :D

ruffier uganda liginde oynamıyor. bildigin fransa liginde oynuyor. televizyonlarda veriyor. internettede izleyebiliyorsun. ruffiierin takımı monaco gecen sene küme düştü. adam en az gol yiyen 3 adamdan biri. bu senede en az gol yiyen 2 kaleciden biriydi en son baktıgımda. canlı canlıda izledim. ama şimdi musleradan hepimiz memnunuz o başka.

ruffier uganda liginde oynamıyor. bildigin fransa liginde oynuyor. televizyonlarda veriyor. internettede izleyebiliyorsun. ruffiierin takımı monaco gecen sene küme düştü. adam en az gol yiyen 3 adamdan biri. bu senede en az gol yiyen 2 kaleciden biriydi en son baktıgımda. canlı canlıda izledim. ama şimdi musleradan hepimiz memnunuz o başka.

Ruffier yi en az 3-4 kere canli izledim kale arkasindan muthis reflexleri olan bir kaleci benim gozumde fransa liginin en iyi kalecilerinden biri lloris ile

Muslera fikrimi değiştirdi bence daha iyi ama Ruffiere çamur atmaya gerek yok.O da çok iyi kaleci

Üst Alt