Muslera: "Moral bozmaya gerek yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Moral bozmaya gerek yok"

Eliyle topu atar gibi yapıp vazgeçmesi ve sakin olun gibi hareketler yapmasından bıktım. Maç berabere iken sürekli bunu yapıyor. İkinci yarıda gayet başarılı paslar atabildi eliyle. Demek ki cesaret edip denerse yapabiliyor.

Açıklamasına gelince ise kendisi bile inanmamıştır dediğine. Sahadaki topçulardan teknik direktörüne kadar suratlarındaki moralsizlik gün gibi aşikar. Takımda moral yok, taraftar iyimser şekilde bakmayı geçeli çok oldu.

Eliyle topu atar gibi yapıp vazgeçmesi ve sakin olun gibi hareketler yapmasından bıktım. Maç berabere iken sürekli bunu yapıyor. İkinci yarıda gayet başarılı paslar atabildi eliyle. Demek ki cesaret edip denerse yapabiliyor.

Açıklamasına gelince ise kendisi bile inanmamıştır dediğine. Sahadaki topçulardan teknik direktörüne kadar suratlarındaki moralsizlik gün gibi aşikar. Takımda moral yok, taraftar iyimser şekilde bakmayı geçeli çok oldu.
Adam çökmüş psikolojik olarak bitik durumda..kendine güveni 0 değil eksi 10 şuan...dediğin gibi topu hızlı oynamaktan korkuyor hata yapmayım diye.. Önde olduğumuzda asla hızlı başlamıyor 3 kişi bomboş ellerini açıyor top istiyor ama sakin olun yapıp herkes yerini alınca uzun oynuyor..nasıl bu kadar kötüleşti akıl almıyor tudor ve belhanda dan sonra en büyük sorunumuz kaleci

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aynı golden 15 tane ye, ondan sonra moral bozma .
Sizin moral bozulmuyorsa bizim ki hiç bozulma merak etme, Vergi vermeden milyon eurolar geliyor nasıl olsa

küfür lügatinde bir söz vardır aynısını yazsam ceza alırım bari işaret edeyim .

o şeftaliyi kaybetmeyeceksin kızım !

Aynı golden 15 tane ye, ondan sonra moral bozma .
Sizin moral bozulmuyorsa bizim ki hiç bozulma merak etme, Vergi vermeden milyon eurolar geliyor nasıl olsa

15 tane olsa iyi 3 seneden beri hep kornerden ayni gol.
birde ayni köse üstelik, insan o direge önlem alir oyuncuyla kapatir ama bunu gerceklestirmeye bile beyni yok.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Gollerde hatali bulmadim bu hafta , gecen hafta kabahatliydi ama bu hafta suc onda degildi

nasil degil ?
benzeri kac gol yedik kornerden ???
hemde yeni degil gecen seneden beri.

Muslera cok konusacagına çok çalışsın..

Cok kotu goller yiyor..

Bu formu ile Turkiyedeki çok vasat bir kaleciden hiçbir artısı yok..

Ama dunyanın en çok kazanan kalecilerinden biri..

Bu paraları hak etmek istiyorsa maç kurtaran adam olacak.. Olmalı..

Birbirine benzer goller yememiz neden kalecinin sucu olsun ?

bu haftaki goller cikip alabilecegi toplar degildi

linnes ilk golde kademeye giremedi , ikinci golde maicon adami kacirdi , yakalayabilecekken gomis araya girip neredeyse rakibi degil maiconu marke etti

gecen hafta ve onceki hafta hataliydi ama bu hafta bir hatasini gormedim

Taraftar dışında moralini bozan yok, Muslera da fazla şey etmeyin diyor, haklı.
*
Dünyanın en iyi 3 kalecisinden birini bu akşam hatalı bulmadım. Gerçi hata yapsa da kredisi sonsuz kaptanın..!

Gollerde hatali bulmadim bu hafta , gecen hafta kabahatliydi ama bu hafta suc onda degildi
İlk gol yüzde 100 hatalı olmasa da iyi kaleci yemezdi. Adam ortayı açtığında rakipten sadece 1 kişi vardı bizden 3 kişi. Topu kestiği anda alan kontrolünü yapsa çaprazdan vurulan kafada çıkar açıyı daraltırdı top yine girebilirdi orası ayrı ama üstüne çarpardı vs kurtarma şansı olurdu.muslera ne yaptı hiçbişey.öyle izledi adamın vuruş açısına göre pozisyonunu bile değiştirmedi.nasılsa gol olur havasında bırakıyor.hırs kalmamış, şu takımın en çok kazanan adamıyım en eski adamıyım örnek olmalıyım anlayışı kalmamış..nasılsa eleştirilmiyor , kredisi sonsuz, aylık 1.6 trilyonda yatıyor ohh..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

burada bazı arkadaşların söylemleri cidden 3 yaşındaki çocuğun bile farkında olarak söylemeyeceği söylemler.Neymiş efendim bu hafta hatası yokmuş! Yok bide hatası olsaymış anlamadığınız şey şu bir kaleciden beklenilen hatasının olmayışı değil fark yaratıyor olmasıdır.Ona kalırsa kimseyi penaltıdan gol yedi diye eleştiremeyiz ama kalecilerin olabildiğince penaltı kurtarmalarını da isteriz.Hatası yok falan diye adamı kurtarmaya çalışmayın her geleni alıyor kardeşim hatası yoktu diyerek üstünü örtemez kimse.

Üst Alt