Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları


Muslera ve Emre Orduspor maçına Sarı Mavi kramponlarla çıktılar Baros'sa Sarı Kırmızı. 2. Yarıda Emre Çolak kramponlarını Sarı Kırmızı yaptı Muslera ise aynı renklerle devam etti. Bir çoğunuz takmıyor olabilir ama futbolcularımızın üzerlerinde her hangi bir şekilde Sarı Laciverti andıran birşey bulunması beni rahatsız ediyor. Kişisel olarak özellikle giymediklerine emin olduğum halde bu uğursuz renkleri tercih etmemelerinden mutluluk duyarım.
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın KramponlarıAyrıca onlardan herhangi bir futbolcunun yanlış hatırlamıyorsam Sarı Kırmızı kramponlarla maça çıktığını görmedim. Muhtemelen çıkmazlar ;)
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın KramponlarıGereksiz boyle seyler bence.. Onemli olan o kramponlarla neler yaptiklari
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponlarıİstediği kramponu giysinler, hangisiyle rahat ediyorlarsa öyle oynasınlar.
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın KramponlarıFutbolcularımız düşmanlarımız değil, lütfen ayaklara bakmayı keselim efenim.
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın KramponlarıGS da zamanında sarı lacivert giymiş ama uğursuz geldi diye bi daha giymemiş. sonradan bizim kurduğumuz o şerefsiz takım giydi o renkleri.
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın KramponlarıBu yaşıma geldim ben böyle rezil bir krampon görmedim.Messi'de bundan giyiyor.

Kimse giymesin,piyasadan toplatılsın,imha edilsin bir zahmet.
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponlarıe gözleri mavi ,sacları sarı olanları da takıma transfer etmeyelim o zamn -.-
 
Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponlarıfener taraftarının zamanında içine düştüğü kompleksler bunlar,gerek yok.kezmanın kırmızı kramponunu ıslıklamıştı gavatlar bi maçta
 
Üst Alt