Muslera’ya Güven Tam - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’ya Güven Tam

Cevap: Muslera’ya Yakışmadı!

İsterse 10 tane daha hatalı gol yesin önündeki kazmaları görünce gene kızmam bu adama

Muslera ne yaptin yav, of senin yuzunden mac kaybettik.

Saka saka hemen kizmayin

Muslera adina uzuldum ben, hic kizmadim vallah.

Ama aslanim gøzlerinden ates fiskiriyor masAllah. Allah nazardan saklasin.

Ya arkadaşlar nelere takılıyorsunuz anlamak değil.Merak ediyorum başlığa mı,başlığın içeriğine mi?

Hangi mantık sizin ciddi cddi eleştirme getirecek derecede Muslera'yı kötüleme haber yapar,kaldıki bu GSChaber olsun.Biraz daha fazla Mantık ve lütfen konuyu okuyarak yorum yapalım.Aynı konuda bizde yorum yaptık ve ne denli yazı yadığımızı okursanız görürsünüz.Kendi yaptığımız haber üstüne aksini belirtecek yorum yapmak heralde kendini asmak olur.

Lütfen eleştirmeden önce bir kez daha düşünüp ondan sonra eleştirelim.Komik oluyor ve malesef gereksiz ithamla karşı karşıya geliyoruz.

Muslera'yı seven bilen bir insan bu harekete yakışmadı demez mi?Evet eski bir kaleci olarak bende diyorum YAKIŞMADI MUSLERA.Ama bu maç içerisinde neler yaptığını görmemize ve onu yazmamıza engel değil.

,

Muslera bizlerin demesiyle ne iyi kaleci neden kötü kaleci olur o zaten dünyada kendini ispatlamış bir kalecidir.

GSC eleştirilerin her türlüsüne açıkdır ama eleştiriye cevap verirkende lütfen bizlere kızmayın ve yanlış anlaşılmalara meal verecek duruma Aile olarak DÜŞMEYELİM.

Saygılar...

Kalecimiz balon çıktı haberi değil bu. Haber de kötü niyetli değil, negatif algı ile bakıyorsunuz. Başlıktan roman yazmışsınız.

Aksine kalecimize duyduğumuz güveni, desteği vurgulamak için bu haber yapıldı. Yazıyı okuyun görürsünüz.

Siz bu hatayı kendisine yakıştırdınız mı? Biz de yakıştırmadık, ama desteğimizi vurgulamamızın yolu bu. Dalga geçer gibi "çok iyisin Muslera" diye yapamazdınız bu haberi.

Not: Webaslan da "Ne yaptın be Muslera" diye haber yapmış. Ona da tü kaka mı diyeceğiz?

"Muslera'ya yakışmadı" ile "Ne yaptın be Muslera" arasında bir fark var...Anlatılmak istenen şey farklı aslında..Sorun başlıkta.. İçerikten önce gelir her zaman başlıklar haberlerde..Ona göre okunur.. Ve yorumlar da ona göre yapılır.. Haberi okudum, son paragrafta sadece Muslera ile ilgili bir haber var..Anormal bir şey yok.. Ama bu başlığı görüp, içini okumadan "aaaa bak Galatasaraylılar şimdiden kalecisine güvenmemeye başlamış" diyecek çok kişi vardır.Ama Webaslanın başlığını okuup içeriğini okumayan insanlar da "hımmm Muslera bu gün hata yapmış herhalde vs." der..Slogan sözcülüğü yapmak amacında değilim..Bu bir eleştiridir ve eleştiriyi de direk haberi okumamakla ya da anlamamakla itham etmenizi de anlamış değilim..

Neyse uzatmıyorum konuyu...Düşündüklerim bunlar ama tabii ki siz daha iyisini bilirsiniz ;)

Ben bile şu an konuyu gereksiz bir şekilde uzattığımı düşünüyorum ama yazmadan da duramadım..Kusura bakmayın :)

Topu elinden düsürdügü pozisyonda müthis cikis yapti yanliz. Topu düsürmeseydi elinden, vay vay vay kaleciye bak, twitterde capsler, youtube'da videolar, forumlarda destanlar yazilirdi adama!

Müthis kurtarislar yapti ve fazlasiyla güven verdi. Ligin en iyi kalecisi bizde. Taffarel'in veliahti olacak.

Topu elinden düsürdügü pozisyonda müthis cikis yapti yanliz. Topu düsürmeseydi elinden, vay vay vay kaleciye bak, twitterde capsler, youtube'da videolar, forumlarda destanlar yazilirdi adama!

Müthis kurtarislar yapti ve fazlasiyla güven verdi. Ligin en iyi kalecisi bizde. Taffarel'in veliahti olacak.

Boldladigimi dedim, VAY BEE, dedim, bi baktim gol oldu. Kesinlikle Ligin en iyi kalecisi ACIK ara.

Ofsaytı bozup ortayı açtırmaya izin veren ve ortaya sırtını dönen Çağlar'ın da suçu var.

Bu adamın da arkasında durmazsak cidden beynimizden şüphe edicem.Adam hiç birimizin hayatında göremeyeceği kulüplerde oynayıp uluslararsı şampiyonlar kazanmış bir adam.Her türlü yeteneği tecrübesi var.4-5 hata yapsada arkasında durmamız lazım her zaman.

"Muslera'ya yakışmadı" ile "Ne yaptın be Muslera" arasında bir fark var...Anlatılmak istenen şey farklı aslında..Sorun başlıkta.. İçerikten önce gelir her zaman başlıklar haberlerde..Ona göre okunur.. Ve yorumlar da ona göre yapılır.. Haberi okudum, son paragrafta sadece Muslera ile ilgili bir haber var..Anormal bir şey yok.. Ama bu başlığı görüp, içini okumadan "aaaa bak Galatasaraylılar şimdiden kalecisine güvenmemeye başlamış" diyecek çok kişi vardır.Ama Webaslanın başlığını okuup içeriğini okumayan insanlar da "hımmm Muslera bu gün hata yapmış herhalde vs." der..Slogan sözcülüğü yapmak amacında değilim..Bu bir eleştiridir ve eleştiriyi de direk haberi okumamakla ya da anlamamakla itham etmenizi de anlamış değilim..

Neyse uzatmıyorum konuyu...Düşündüklerim bunlar ama tabii ki siz daha iyisini bilirsiniz ;)

Ben bile şu an konuyu gereksiz bir şekilde uzattığımı düşünüyorum ama yazmadan da duramadım..Kusura bakmayın :)

Biz de dersler çıkarttık merak etme.

Ama şu mesajı tekrar vurgulayayım ki, bu kaleci her maç beşikten gol de yese biz ona tü kaka demeyiz.

Çünkü kalitesini biliyor ve güveniyoruz.

Olay tatlıya bağlanmış,iyi herkesin kalecimize sahip çıkmasına sevindim çok :)

Bu arada 8 sayfayıda okudum,Muslera'nın yerinde ben olsaydım tutardım diyen olmamış,büyük eksiklik :lol:

Kimsenin kimseye akıl vereceği konumda değiliz ister yönetici olalım ister üye tek gerçek vardır oda etki - tepki.Birileri bi etki verir tepki alır ve bu etki tepkilerede muhakkak bi açıklama gelir.Durum bundan ibarettir önemli olan asıl mesale bundan kimin ne anladığıdır.

Biz üzerime düşün görevlerde bugüne kadar ne kadar hassas olduysak bundan sonrada bugüne kadar olandan daha hassas olacağızdır.

Eleştrilirken konuya yaklaşımımız nasılsa ,eleştirildiğinde de aynı yaklaşımları beklemekteyiz.

Çünkü biz bir Aileyiz.Doğru olan neyse ortak yolu çizeriz ;)

Saygılar.

Bu kadrodaki her futbolcuya laf ettiririm.Ama musleraya ettirmem.Özelliklede gsc portalın bunu yazması beni çok üzdü.hatasını değilde kurtarışları yazılsaymış keşke.kınıyorum...!

Maçı seyrederken gerçekten şunu düşündüm.Kenarda Tafferel sahada Muslera bizim için özlenen en büyük tablo.Kalecimize olan güvenimiz sonsuzdur.Muslera 18 üstünde etkili bir kaleci bunu kaleci yapamaz.Örnek verecek olursak Taffarl dünyada bunu en yapan kaleciydi.Mondragon çok iyi bir kaleciydi ama 18 alanını tam olarak kullanmakda problemi vardı ama yinede çok iyi kaleciydi.

Musleranın bizde olması ve genç olması bizim en büyük kazancımızdır.

Üst Alt